Rodičovský horoskop na týden 7.8. – 13.8. 2010

7. 8. 2010
Rodičovský horoskop na týden 7.8. – 13.8. 2010
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Vzhledem k tomu, že jde o poslední dny, kdy má ve svém znamení Urana, se můžete připravit na spoustu překvapení. Týká se to zvláště menších dětí, které teprve dělají první samostatné krůčky. Je potřeba, abyste za všech okolností byli s nimi a ochránili je před následky zbrklých činů, k nimž mají sklon.

Vzhledem k úternímu novoluní ve Lvu se dá čekat, že půjde o den, kdy budou mít dost mizernou náladu. Do ničeho je nenuťte a do jídla teprve ne! Dohlédněte, aby pořádně pily, a uvědomte si, že jeden den, kdy budou jíst jenom ovoce, se na nich rozhodně negativně nepodepíše.

Jeho sloní paměť, na kterou jste obvykle tak pyšní, vám v tomto týdnu přinese docela dost horkých chvil. Vaše ratolest si totiž pamatuje něco, co podle vašeho názoru vůbec není možné, a s chutí vás podrobí křížovému výslechu. Odpovídejte pravdivě, protože to, co mu říkáte, si bude pamatovat stejně dobře!

Dítě z tohoto znamení je momentálně ve stavu, kdy potřebuje více soukromí než obvykle. Bude lepší, když mu dopřejete samotu a nebudete ho nutit, aby si hrálo s někým, kdo ho vůbec nezajímá. Pokud se rozhodne vylézt ze své skořápky samo, bude to pro jeho další rozvoj daleko cennější!

Trpělivosti moc nepobral, ale to neznamená, že se jí nemá učit. Zkuste ho s sebou vzít do leda na borůvky nebo přimět k jiné podobné aktivitě. Nebude ho to sice moc, bavit, ale zase pochopí, že bez práce nejsou koláče. Po návratu nezapomeňte jeho pomoc řádně vychválit, aby na sebe mohl být pyšný!

Pokud spolu hrajete šachy nebo jinou hru, ve které záleží více na přemýšlení než na štěstí, čekejte dilema. Nevíte, zda mu udělat radost tím, že ho necháte vyhrávat nebo zda s ním hrát stejně jako s kýmkoliv jiným. Z výchovného hlediska by samozřejmě byla lepší druhá možnost, ale to vám asi srdce nedovolí.

V sobotu, kdy se do jeho znamení dostává Venuše, to bude opravdu dítko k pomilování. Slušet mu bude všechno, co mu oblíknete, a celý den bude vypadat jako reklama na mléčnou čokoládu. Hlavně nikomu neříkejte, že i tento andílek má své černé dny. Stejně by vám nevěřili!

Pokud ho chcete naučit něčemu novému, postupujte metodou malých postupných kroků. Z vaší strany to chce trochu trpělivosti, ale zato je velká šance, že se to podaří. Když začnete experimentovat hned v pondělí, můžete se už o víkendu dožít prvních potěšitelných změn.

Když se rozčiluje, že máte mizerný počítač, na kterém se nedá nic pořádného dělat, je to tak trochu problém, protože sami víte, že má pravdu. Pokud je starší, požádejte ho, aby sám vymyslel konfiguraci, která by mu vyhovovala, a spočítal, kolik by to stálo. Ušetří vám práci a ještě si nenásilně oživí matematiku!

Starší dítě z tohoto znamení přinutíte k rodinné dovolené jen opravdu těžko. Hlavně o víkendu se o to ani nepokoušejte, protože pohoříte. Vaše mládě umí využít všech negativních vlivů nastupující konjunkce Venuše se Saturnem, která vrcholí v neděli večer, a společné chvíle vám celkem slušně opepří.

I když se o Vodnářích říká, že jsou nekonformní a vyznávají individualismus, přesvědčíte se, že to vůbec není tak divoké. Váš chlapeček vyžaduje přesně ty jediné správné tenisky, a když se mu pokusíte vnutit něco jiného, dozvíte se, že se ho pokoušíte společensky znemožnit, protože v něčem takovém mezi lidi přece nemůže.

Pátek třináctého je pro vás podnětem k velice zajímavé debatě. Od jeho významu se dostanete na pověry a na všechno, co se třináctkou souvisí. Když ho navíc dokážete přesvědčit, že pátek třináctého je den jako každý jiný a on se ho nemusí ani teď ani kdykoliv v budoucnu bát, jste opravdu dobří a můžete si oddechnout.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

ČTĚTE TAKÉ:
Brožová: S váhou nemám problémy


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Chvíle strávené s rodinou jsou pro vás velice důležité, a proto se snažíte navodit pravou předvánoční atmosféru. Bohužel se vám to nepodaří a musíte se někde vybít vztek. Pokud se chcete…

Nejčtenější články

Doporučujeme