Rodičovský horoskop na týden 8.1. – 7.1. 2011

8. 1. 2011
Rodičovský horoskop na týden 8.1. – 7.1. 2011
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Debaty o módě spolu neveďte – pokud se ovšem nechcete dozvědět, že jste beznadějně zastaralí a vůbec netušíte, co je trendy. Týká se to hlavně pondělního večera, kdy je vaše mládě pod pozitivním vlivem sextilu mezi Merkurem a Neptunem a hrozí, že vám vemluví díru do hlavy.

Ke svému údivu zjistíte, že se mezi cizími lidmi chová podstatně lépe než ve vaší společnosti. Je to možná tím, že tam na něj ohledy nikdo nebere a neomlouvá ho, že je mají! Hlavně o víkendu byste si měli uvědomit, že je už vlastně dost velký a že to s ohledy na něj nemůžete přehánět.

V úterý, kdy je pod těžkými aspekty Merkura, Jupitera a Urana zároveň, může být výbušnější než obvykle. Možná nastal čas, abyste se zamysleli, zda by neměl začít pravidelně sportovat, čímž by jeho překypující energie dostala náležitý ventil. Jemu se to líbit nebude, ale vy byste povolit neměli!

Do toho, jakým způsobem se připravuje do školy, vám opravdu nic není. Vy sice můžete říkat, že byste se při muzice nic nenaučili, ale to nic nemění na tom, že on se při svých oblíbených skladbách klidně učit může. Neříkejte mu nic a nechte ho, ať si pracovní podmínky vytvoří po svém!

To, že se blíží pololetí, je každému jasné, ale neznamená to, že se o ničem jiném než o známkách bavit nebudete. Uvědomte si, že máte ctižádostivé dítě, které každý neúspěch nese opravdu těžce, a které spíše musíte přesvědčovat, že známky na vysvědčení (notabene pololetním) vaše vztahy neohrozí.

O tom, že má vysoce vyvinuté estetické cítění, jste dosud nepochybovali, a po tomto týdnu nebudete pochybovat už vůbec. Stačí, když své Panence dáte do rukou barvy! Je sice možné, že občas zamaže stůl nebo jiný kus nábytku, ale barevné kombinace, které vytvoří, napovídají, že má pro barvy vrozený cit.

I když je to váš potomek, kterého nade vše milujete, měli byste si ve financích udělat pořádek. Pokud jste se s Váhou domluvili, že jí na něco přispějete, a ona vám to pak bude ve splátkách vracet, musíte na tom tady trvat. Jde o člověka, který nedůsledné lidi neuznává a byla by škoda, kdyby mezi ně zařadil i vás.

Pokud s ním jedete na víkend, bude to opravdu báječné. Vaše dítko je pod vlivem Luny z Ryb překvapivě v pohodě a potíže nedělá. Pakliže doufáte, že o víkendu zvládne alespoň základy lyžování, měli byste ho dát do školičky. Zatímco s vámi by se hádalo, cizího člověka poslechne jako hodiny a naučí se opravdu hodně.

Občas vám právem připadá, že nejdříve jedná a teprve pak se nad důsledky svých činů zamýšlí. Vzhledem k tomu, že jde o jeho zásadní povahový rys, je zbytečné, abyste mu to vytýkali nebo proti tomu bojovali. Na to, aby se s tím naučil pracovat, má celý dlouhý život…

Je vám s ním opravdu dobře. Pokud malé děti z tohoto znamení spaly v poslední době špatně, všechno se vylepší a ony usnou hned z večera tvrdým spánkem, který jim vydrží bez přestávek až do rána. Potíže nejsou ani s těmi, kterým lezou zuby, což ve v tomto týdnu obejde bez jakýchkoliv problémů.

Pokud ho něco trápí nebo nad něčím přemýšlí, nepočítejte, že se vám sám a dobrovolně svěří. Ve čtvrtek v poledne se navíc Merkur dostává do jeho sektoru tajemství a on se bude bavit jen o tom, co je opravdu nutné probrat. K ničemu ho nenuťte, protože byste tím nadělali více škody než užitku.

Ze všeho nejvíce ho musíte uklidňovat a dávat mu najevo, že mu věříte. Týká se to zvláště starších Ryb, které v těchto dnech prochází maratónem předpololetního zkoušení a smrští písemek. Hlavně si z toho, jak se cítí, nedělejte legraci, protože nevážný přístup ke své práci nesnáší stejně jako vy…

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Neposedný Mars vytváří svou opozicí napětí, takže ode dneška budete v pořádném stresu. Jste tak všestranní, že nakonec nevíte co dřív. Uvědomte si, že nelze stíhat všechno a být na…

Nejčtenější články

Články odjinud