Rodičovský horoskop na týden 9. 7. – 15. 7.

9. 7. 2011
Rodičovský horoskop na týden 9. 7. – 15. 7.
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

V sobotu, kdy je pod vlivem opozice mezi Venuší a Plutem, musíte být ve vztahu k němu neskutečně důslední. Ve chvíli, kdy zjistíte, že se s vámi dítě z tohoto znamení snaží manipulovat, se musíte vůči němu energicky vymezit. Možná se dozvíte, že jste jako rodiče nemilosrdní, ale v tomto výroku bude skytá skutečná úcta…

Ve všem, co se ho týče, se musíte rozhodovat pomalu a odpovědně. Naštěstí máte šťastnou ruku, která nebezpečí pedagogického úletu omezí na minimum. V sobotu využijte sextilu mezi Venuší a Jupiterem v jeho znamení a pořiďte mu nějakou maličkost pro radost.

V poslední době je dost nervózní. Neptejte se, zda za tím náhodou není nějaká jeho letní láska, ale bedlivě pozorujte, co se kolem něj děje. Když přijde s tím, že by doma udělal nějakou práci navíc, protože nutně potřebuje peníze na telefonní kredit, je vám hned jasno, že se vaše podezření zakládala na pravdě.

Stacionární Uran, který se v neděli otáčí do zpětného chodu, s ním udělá opravdu divy. Pokud jste až dosud měli strach, že se zbytečně bojí, teď zjistíte, že jsou chvíle, kdy svou odvahou překoná všechny kamarády z ohnivých znamení, kteří budou na to, co dokáže, jen mlčky a obdivně zírat.

Jeho sny narazí na realitu, což příjemné nebude. Vy jste od toho, abyste mu dodali sebevědomí a vysvětlili, že dříve nebo později se mu stejně podaří dělat to, co dělat chce. O víkendu bude o pravdivosti vašich slov ještě pochybovat, ale už v pondělí pochopí, že máte ve všem podstatném pravdu.

Veškeré hovory, které spolu v tomto týdnu vedete, se týkají peněz. Je potřeba, abyste mu vysvětlili, že peníze jsou sice důležité, ale v životě jsou podstatné i jiné věci. Mluvte s ním tak, jako by byl spíše starší, než je. Nebojte se, vaše slova pochopí přesně tak, jak je vy myslíte.

Jde o dítě, které je v tomto týdnu hnacím motorem všech rodinných aktivit. Na dovolené dohlédne, abyste se jenom nepovalovali u moře, ale postará se, abyste si prohlédli i nejbližší památky. Navíc zjistíte, že jste ho nenechali učit cizím jazykům zbytečně. Domluví se docela dobře a občas napoví i vám.

Technika, která je vám záhadou, a s nímž spíše zápasíte, než pracujete, je pro něj lehce zvládnutelnou záležitostí. Když potřebujete v tomto ohledu něco vysvětlit, můžete se na něj klidně obrátit. Pokud si však v jeho očích chcete zachovat alespoň nějakou autoritu, měli byste se obrátit na někoho jiného.

Připravte se na hovory o botech, které vás budou provázet celý týden a které budou skoro až mučivé. Vaše ratolest nechápe, že musí chodit v botech, které jsou bezpečné, a vyžaduje obuv, která je sice módní, ale se zdravým obutím nemá nic společného. Ukažte, že myslíte na jeho budoucnost a na zdravých botech trvejte!

Minimálně jednou v týdnu vás neobyčejně příjemně překvapí. Pokud ho s sebou musíte vzít na svatbu nebo nějakou jinou rodinnou slávu, bude se tak chovat naprosto dokonale. Ve chvíli, kdy ho budou dávat za vzor ostatním nezvedeným mláďatům, máte co dělat, abyste se nedmuli pýchou až moc zřetelně.

Veškeré návštěvy, které k vám přijdou, jsou z něj tak trochu v šoku. Vaše dítě je překvapí nejenom šíří svých zájmů, ale i elánem, se kterým o nich dokáže až do nekonečna povídat. Pokud se chcete i vy jako rodiče dostat v jeho společnosti ke slovu, nebude to snadné, a vůbec není jisté, zda se vám to podaří.

I když vám pořád připadá, že je to roztomilé miminko, které nic nemusí, měli byste k němu přistoupit objektivně a nastolit nová pravidla hry. Když mu o víkendu přidělíte nějaké povinnosti, které budou jenom jeho, učiníte důležitý výchovný krok a navíc posílíte jeho sebevědomí.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S blížícím se víkendem jste veselejší a těšíte se, jak si odpočinete od povinností. Můžete být rádi, že se po vás nadřízený až tak moc nevozí. Zatněte zuby a vydržte to! Finanční scéna je…

Nejčtenější články

Doporučujeme