Komentáře k článku zpět na článek

neilen 7. 1. 2016 | 05:06
Mata69 3. 1. 2016 | 11:49

Elynor: taky možnost. Já ty opiáty brala tak, že by si jich člověk mohl po přečtení toho článku hrst nasypat a zapít něčím ostřejším. Kdo nemá sílu na ten provaz nebo šutr na noze před skokem do rybníka.

Elynor 3. 1. 2016 | 10:28

Mata69: opiáty ne antidepresiva. To je už několik let veliká móda. Každej obvoďák je běžně předepisuje po hrstech, a ani je člověk nemusí chtít, stačí, když se netváří dostatečně radostně, a už doktor projeví starostlivost, a nacpe mu něco na lepší spaní a veselejší náladu. Takovéhle články to samozřejmě jen podpoří.

kolla 1. 1. 2016 | 21:10

Mata69: Krásně ste to napsala!!!Krásnej Novej rok.Pamatuji si jak měl život na Zemi skončit 21.12.2012 a tolik lidí věřilo))že se zbaví dluhů, problémů, manželek, manželů,tchýně, práce, nemocí..A zase nic.A tak je to skoro tisíce let.Jak padne asteroid, když né tak slunce,když né tak aspon Amerika..když né aspon euro, a když né ,sežerou nás utečenci(

Mata69 1. 1. 2016 | 17:17

Ano, takových článků jen víc a houšť! Doporučuji k nim dodávat provaz a nebo kámen na nohu, eventuálně hrst opiátů. Opravdu - není nad to šířit mezi lidmi strach a obavy blbými a pochybnými předpověďmi vycucanými z prstu. Všechny ty dávnověké prognostiky jsou známé tím, že si je de facto může vyložit každý jak chce. A tvrzení o ekonomické krizi, která "právě probíhá", je opravdu mimo mísu a svědčí o velké informovanosti a fundovanosti autora.

Přečtěte si také

Horoskopy

V polovině ledna jste na vrcholu. Máte pocit, že pro vás není nic nemožné. Do toho se snažíte pomáhat…

Nejčtenější články

Doporučujeme