Roman Vojtek: Sedmdesátá léta? Helmy a kousavé oblečení.

12. 10. 2010
Roman Vojtek: Sedmdesátá léta? Helmy a kousavé oblečení.
Druhá série retro seriálu České televize Vyprávěj, kde hraje Roman Vojtek (38) tatínka Karla Dvořáka, se odehrává v sedmdesátých letech.

Právě na toto období "totáče" nemá herec příliš veselé vzpomínky. "V roce 1973, kdy se odehrává děj seriálu Vyprávěj, mi byl jeden rok, takže si toho moc nepamatuji. Co se mi ale ze sedmdesátých let vybaví okamžitě, bylo tehdejší velice nepříjemné oblečení z umělotiny, které kousalo jako sto čertů," líčí herec.

"Vzpomínám si, že když mi ho maminka oblékala, hrozně jsem plakal a nechtěl jsem ho nosit," dodává.

Herce lekaly i prázdné obchody a maminky, které měly na hlavách nasprejované účesy připomínající lakované helmy.

I proto je ale rád, že jeho půlroční dcera Edita vyrůstá v dnešní době. Rodičovství si prý naplno užívá a dokonce i sám hlídá.

"Nechci, aby byla manželka zavřená čtyřiadvacet hodin denně doma. Jednou za čtrnáct dní mají s holkami výjezdní zasedání, tak v tu dobu třeba vždycky hlídám sám, nemám s tím problém. Je to sice zodpovědnost, ale taková příjemná," tvrdí Vojtek.

ČTĚTE TAKÉ:
Připravte se na zimu!STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Naštěstí je vám nakloněno Slunce, jehož trigon na vaše znamení přináší ohromnou vitalitu a zvýšenou touhu po rozšiřování vědomostí a dovedností. Poznávání a studium je vaší prioritou. Je…

Nejčtenější články

Články odjinud