Romantické límečky: Trend z 80. let je zpět! Jak ho nosit a k čemu se hodí?

4. 11. 2020
Počasí venku je čím dál chladnější, což nás vede k většímu zahalování. A právě límečky nám v tomto směru pomohou. Zapomeňte na výstřihy a zaměřte se na límečky! I ty dokážou být svůdné a zároveň romantické a elegantní! Podívejte se i do galerie v úvodu článku, kde najdete zajímavé kousky s límečky z aktuálních kolekcí.

Něžná romantika i drsný look

O tom, že módní trendy v poslední době čerpají především z 80. a 90. let, už dávno není pochyb. A právě odtud se vracejí i límečky. A nemyslíme tím klasické košilové, ale ty bohaté, krajkové, nařasené, velké a výrazné!

Chcete-li zahrát na romantickou notu, zvolte jednoduchou bílou košili, která je ozvláštněná právě takovýmto límečkem. Oblékněte k ní plisovanou minisukni a něžný look je na světě! Pokud ale toužíte šokovat, jako doplněk zvolte koženou sukni či džíny, na nohy obujte chelsea boots nebo šněrovací kotníkové boty, přidejte křiváka nebo kabát a trendy outfit je hotový.

Frčí ale i jednoduché bílé límečky ve stylu Peter Pan á la nezbedná školačka. Ty se nejlépe vyjímají na jednoduchých černých nebo šedivých šatech, k nimž stačí natáhnout poloprůhledné silonky se vzorem a šněrovací boty a dílo je dokonáno. Nejste-li šatová, postačí svetřík, z něhož bude takový límeček vykukovat, nebo svetr, jehož součástí ozdobný límeček už je.

Kde kousky s límečky pořídit? Inspiraci najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pracovní prostředí je o něco lepší než minulý týden. Pilně na sobě dřete a plníte příkazy šéfa. Je pravda, že jsou vám jeho požadavky proti srsti, ale stejně poslechnete. I v milostných…