Rouška jako módní doplněk: Kde seženete ty nejhezčí za dostupné ceny?

27. 1. 2021
Pamatujete si ještě dobu, kdy byla rouška nedostatkové zboží, a pokud se nám podařilo nějakou sehnat nebo vlastnoručně vyrobit, bylo nám celkem jedno, jak vypadá, hlavně, aby nás ochránila? Tyto časy už jsou pryč a rouška je běžnou součástí našich outfitů. Chcete, aby vám ladila? Podívejte se do naší galerie v úvodu článku.

I když se část našeho národa stále snaží proti nutnosti nošení roušek protestovat, dá se říct, že většina z nás si na povinnost nosit tento kousek látky přes obličej zvykla a přijde jim celkem samozřejmá. Pravdou je, že roušky tu s námi pravděpodobně ještě dlouho budou, tak proč se nepřidat k těm, kteří masky povýšili na módní doplněk?

Dnes už nemusíte nosit pouze obyčejnou zdravotnickou roušku, která je na pohled nic moc. Do výroby masek se zapojila řada módních řetězců i návrhářů, a tak je v současné době k sehnání nepřeberné množství roušek, které můžete sladit se svým oblečením nebo si prostě zpestřit den.

Sehnat totiž můžete nejen elegantní jednobarevné, ale i například se stále aktuálními zvířecími vzory, s nejrůznějšími barevnými kombinacemi, motivy, znaky i nápisy. Tyto roušky jsou většinou opakovaně použitelné, stačí jen dbát na správnou hygienu a pravidelně je dezinfikovat.

Některé značky už přicházejí s různými vylepšeními. Například španělská módní značka Desigual začala vyrábět roušky, které jsou oboustranné, a tak máte z jedné strany barevný motiv a z druhé strany je rouška většinou černá, aby se hodila ke všemu. Cena za masku je pak samozřejmě vyšší, zato ji ale využijete dvojmo.

Inspiraci najdete v naší galerii!

Jak vypadat dobře s rouškou? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Venuše je v příznivém souladu s vaším znamením, a proto máte velké šance při seznamování. Také pracovní oblast a finance jsou pod kontrolou. Nenecháte se zlákat na podivné obchody a…