Rouška je opět nutnost: Jak se k ní zkrášlit, abyste vypadala báječně

25. 9. 2020
Nošení roušky je opět povinné, to však neznamená, že byste se o sebe neměla starat. Naopak, zaměřte se na ta místa, která rouška nezakrývá, a zkuste trochu experimentovat, abyste dokázala překvapit!

Jak vybrat oční stíny podle barvy vašich očí

Povinné nošení roušek pro ženy a dívky znamená dát vale plnému make-upu, rtěnkám a leskům na rty a zaměřit svou pozornost na to, co zbývá: oči a obočí. V dané situaci je tak ideální s jejich líčením více experimentovat. Při výběru očních stínů se vyplatí zohlednit barvu vašich očí. Pro modré oči volte hnědé či měděné odstíny s oranžovými podtóny, které modrou barvu podtrhnou. Pro světle modré oči můžete zvolit i tmavě modrou. K očím zeleným se nejlépe hodí odstíny červené a růžové s podtóny do fialové, vínové či kaštanové. Pro hnědé oči můžete volit téměř jakýkoliv odstín, ale chcete-li jim dodat hloubku, vsaďte na chladné tóny. A pokud máte oči spíše oříškové, budou ideální zlatavé a fialové tóny. Experimentovat můžete také s výraznými linkami.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

První prosincový den strávíte příjemně a nestane se vůbec nic nečekaného. Bude to tím, že se na vše plně soustředíte a v ničem nehledáte problém. V domácím prostředí se cítíte báječně,…

Nejčtenější články

Doporučujeme