Rozchody v době těhotenství: Svobodné matky Klum, Hurley i Richards

14. 3. 2019
Rozchody v době těhotenství: Svobodné matky Klum, Hurley i Richards
Rozchody jsou složité i v případě, že jste slavná hvězda, která si z nápadníků může vybírat. I ony zažily to, že je partner opustil v době, kdy čekaly potomka. Kdo má za sebou takovou zkušenost?

Heidi Klum a Flavio Briatore

Topmodelka německého původu Heidi Klum měla po rozvodu s prvním manželem Ricem Pipinem první vážnější vztah s někdejším nejmocnějším mužem Formule 1 Flaviem Briatorem. Dokonce s ním otěhotněla, jenže ještě než stihla dceru Leni porodit, jejich vztah z neznámých důvodů skončil.

Briatori o dceru nikdy příliš nejevil zájem, ostatně nebylo to třeba. Ještě než ji Heidi porodila, seznámila se se zpěvákem Sealem, vzali se a Seal po nějaké době malou Leni adoptoval. Spolu si pak manželé pořídili další tři děti. Jejich vztah je nyní již minulostí a Heidi Klum si užívá vášnivý vztah s o patnáct let mladším muzikantem Tomem Kaulitzem, kterého si dodnes mnozí pamatují coby člena kdysi slavné německé kapely Tokio Hotel.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V polovině ledna se vám začíná dařit a všechno jde jako na drátku. Sice nejste bůhvíjací mistři, ale konečně máte v práci klid. Nadřízený občas bručí, nicméně je to v normě. V seznamování…

Nejčtenější články

Doporučujeme