Rozchody v době těhotenství: Svobodné matky Klum, Hurley i Richards

14. 3. 2019
Rozchody v době těhotenství: Svobodné matky Klum, Hurley i Richards
Rozchody jsou složité i v případě, že jste slavná hvězda, která si z nápadníků může vybírat. I ony zažily to, že je partner opustil v době, kdy čekaly potomka. Kdo má za sebou takovou zkušenost?

Heidi Klum a Flavio Briatore

Topmodelka německého původu Heidi Klum měla po rozvodu s prvním manželem Ricem Pipinem první vážnější vztah s někdejším nejmocnějším mužem Formule 1 Flaviem Briatorem. Dokonce s ním otěhotněla, jenže ještě než stihla dceru Leni porodit, jejich vztah z neznámých důvodů skončil.

Briatori o dceru nikdy příliš nejevil zájem, ostatně nebylo to třeba. Ještě než ji Heidi porodila, seznámila se se zpěvákem Sealem, vzali se a Seal po nějaké době malou Leni adoptoval. Spolu si pak manželé pořídili další tři děti. Jejich vztah je nyní již minulostí a Heidi Klum si užívá vášnivý vztah s o patnáct let mladším muzikantem Tomem Kaulitzem, kterého si dodnes mnozí pamatují coby člena kdysi slavné německé kapely Tokio Hotel.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dalo by se říci, že je pondělí šťastným dnem, protože kolem sebe rozhazujete jen tak pozitivní energii, která proudí ve vašem těle. Pracovně vynikáte ve všech směrech a kolegové se mohou…

Nejčtenější články

Doporučujeme