Katy Perry & Zooey Deschanel

Katy Perry & Zooey Deschanel

Keira Knightley  & Natalia Portman
Elijah Wood  & Daniel Radcliffe
Courteney Cox  & Nelly Furtado
Jennifer Garner  & Hilary Swank
7
Fotogalerie

Rozděleni při porodu: Slavné hvězdy a jejich slavní dvojníci

Říká se, že každý z nás má někde na světě dvojníka. Výhodou slavných lidí je, že se ten jejich hledá mnohem snáze. A co potom, když jsou slavní oba dva! Podívejte se, které slavné osobnosti mají svého dvojníka mezi kolegy!

Katy Perry & Zooey Deschanel

Svého času byly populární zpěvačka a známá herečka od sebe opravdu k nepoznání. Sice je od sebe dělí pět let, ale kdyby před časem někdo řekl, že jsou dvojčata rozdělená při porodu, nebylo by těžké tomu uvěřit. Obě krásky totiž disponují nevinným pohledem obrovských modrých očí, dokonalými rysy, tmavým obočím a v dobách, kdy obě nosily tmavé dlouhé vlasy s ofinkou, si byly podobné jako vejce vejci. Není divu, ze po rozvodu s Katy Perry její bývalý manžel Russel Brandt údajně zatoužil po Zooey!

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 2 / 7

Keira Knightley & Natalia Portman

Goyovy příznaky, Láska nebeská, Černá labuť, Vévodkyně, Piráti z Karibiku. Dokážete bez nápovědy s jistotou říct, která kráska hrála v jakém ze jmenovaných filmů? Své fanoušky okouzlují laníma očima hnědé barvy, ale také křehkostí, která z nich vyzařuje. Obě navíc mají extrémně štíhlou postavu a stejně nesmělý úsměv. A obě jsou samozřejmě skvělé herečky!

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 3 / 7

Elijah Wood & Daniel Radcliffe

Ačkoliv jsou každý z jiného kontinentu, leckdo by si je snadno spletl. Oba navíc proslavil žánr fantasy, což situaci ještě umocňuje. Elijah Wood exceloval v Pánovi prstenů, Daniel Radcliffe zase v sáze o kouzelníkovi Harrym Potterovi. I když jsou už oba dávno dospělí, zůstal jim nevinný dětský výraz a udivené modré oči, kterými si získávali fanoušky ještě jako děti.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 4 / 7

Courteney Cox & Nelly Furtado

Moniku z Přátel zná doslova snad úplně každý. Modrooká černovláska posedlá uklízením nás bavila v deseti sériích dnes již kultovního seriálu. Nelly Furtado se vyšvihla na výsluní v roce 2001 s hitem I’m Like A Bird a o tři roky později se připomněla oficiální hymnou Mistrovství Evropy ve fotbale nazvanou Forca. I ona okouzlovala kontrastem černých vlasů a modrých očí, takže byla svého času s Courteney snadno zaměnitelná.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 5 / 7

Jennifer Garner & Hilary Swank

Obě krásné herečky spojují totožné rysy v obličeji: ostře řezané klíční kosti, výrazná brada, plné rty i přimhouřené tmavé oči. Hilary Swank je v herecké kariéře o něco úspěšnější, za filmy Kluci nepláčou a Million Dollar Baby totiž získala Oscara. I v rodině Jennifer Garner se ale nějaký ten Oscar najde – získal ho její manžel Ben Affleck, se kterým se ale momentálně rozvádí. Tak jako tak – jelikož se obě herečky občas objeví i v romantických filmech, velmi těžko se posuzuje, která je zrovna na plátně.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 6 / 7

Margot Robbie & Jaime Pressly

Margot Robbie je ta blonďatá kráska, která dávala co proto Leonardu Di Capriovi ve snímku Vlk z Wall Street. Jamie Pressly zase excelovala v seriálu Jmenuju se Earl. Obě herečky se pyšní typicky panenkovskou krásou, kdy okouzlují modrýma očima, plnými rty a blonďatými vlasy. Podobné mají i rysy, a tak si je občas lidé pletou.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování 7 / 7

Jeffrey Dean Morgan & Javier Bardem

U těchto dvou herců je podoba přímo neuvěřitelná. Jeffrey Dean Morgan je známý ze seriálů Chirurgové nebo Tráva a objevil se po boku Hilary Swank také v romantickém filmu P.S. Miluji tě. Javier Bardem si zahrál v trhácích Jíst, meditovat, milovat nebo Goyovy příznaky. Oba jsou skvělí herci, a tak se při sledování jejich filmů často stává, že diváci musí zkontrolovat titulky, aby se ujistili, který z nich to vlastně je.

Klepněte pro větší obrázek

Doporučujeme

Články odjinud