Komentáře k článku zpět na článek

Vendy12 5. 2. 2013 | 00:44
Vendy12 5. 2. 2013 | 00:42

Nebojte, ono se to obrousí. Bylo to i tím, že jsme mohli poprvé volit hlavu státu svobodně. My jsme naštěstí s manželem zajedno, tak jsme si to spíš užívali, ale je pravda, že s kamarády jsme moc nediskutovali. Řekli jsme svůj názor , když se ptali, ale snažili jsme se nevnucovat a už vůbec ne hádat. I když se k tomu občas schylovalo. Příště budeme ostřílenější a kandidáti doufám také a slušnější.

Reikina 4. 2. 2013 | 22:14
Plíce 4. 2. 2013 | 20:38

zuzkasim: v ani jedněch volbách za těch 7 let co jsme s manželem spolu jsme se neshodli a přesto to není důvod proč se hádat, jak píšete, máme spoustu jiných důvodů pro dohadování

zuzkasim 4. 2. 2013 | 19:16

Takhle vyostřená hádka kvůli volbám prezidenta? Nemáte vážnější problémy? Právo volit má každý člověk a právo mu do toho zasahovat nemá nikdo. Doma také nejsme v názorech na politiku zajedno, jsme schopní kvůli tomu vést naprosto zbytečnou debatu, ale takhle se rozhádat, na to máme osobnější problémy. Možná ani pro jednoho z nás není prezident osobou, která by se nás až tolik dotýkala. Po tom, co předvedl Klaus (jeho úžasná amnestie) už prostě od prezidenta nic neočekáváme.

Přečtěte si také

Horoskopy

Roztržky s protějškem kvůli domácímu rozpočtu vám na náladě samozřejmě nepřidávají. Krizovým obdobím se…

Nejčtenější články

Články odjinud