Rozhovor s MISS 2004 Janou Doleželovou

29. 4. 2004
Rozhovor s MISS 2004 Janou Doleželovou
Šla jsem do toho, protože jsem chtěla sama a protože mě také vyhecovalo okolí. Každý o tom mluvil, že bych to měla zkusit. Mě samotnou pak lákalo zúčastnit se finále. Chtěla jsem být na natáčení, byla jsem zvědavá na přímý přenos, byl to takový příjemný adrenalin.

Kolikátý je to váš dnešní rozhovor? Dneska? Včera jich bylo hodně, dneska je šestý.

Jak zněla nejčastější otázka? Jak si představuju svůj život. Takové ty zvídavé narážky, jestli se změním, rozejdu s partnerem a podobně.

Zaznamenala jste nějaký ohlas ze zahraničí? Naštěstí ne.

Naštěstí? Vnímat něco v angličtině po třech hodinách spánku... Na plese se končilo v půl páté a v půl osmé už jsem byla vzhůru. Je to trochu vyčerpávající.

To je ale showbyznys. Jak si ho vlastně představujete? Showbyznys je pestrá práce, veselá. Člověk potkává lidi, kteří se snaží pracovat tvrdě nejen pro sebe ale i sami na sobě. Alespoň tak to platí pro modelingový svět, jak jsem zatím poznala.

A jaký modelingový svět jste poznala? Tak převážně zatím jen ten český. Párkrát jsem byla v zahraničí, ale to byla jen krátkodobá práce na týden, čtrnáct dní.

Co budete chtít dělat, až jednou skončíte s modelingem? Vždycky jsem chtěla pracovat ve zdravotnictví. Vlastně už od dětství. Proto jsem po skončení zdravotní školy šla na farmacii, kterou teď budu dokončovat. Doufám, že se do zdravotnictví časem podívám.

Co jste od soutěže MISS očekávala? Proč jste do toho šla? Šla jsem do toho, protože jsem chtěla sama a protože mě také vyhecovalo okolí. Každý o tom mluvil, že bych to měla zkusit. Mě samotnou pak lákalo zúčastnit se finále. Chtěla jsem být na natáčení, byla jsem zvědavá na přímý přenos, byl to takový příjemný adrenalin. A co jsem očekávala? Asi neřeknu nic nového, ale jsou to příjemné zkušenosti a možnosti a v dalším modelingu.

Čeho jste se v průběhu soutěže nejvíc bála? Aby nebyly vidět moje nedostatky.

A ty jsou jaké? Abych nepůsobila moc nervózně a křečovitě, aby na mě nebyla znát únava a tak podobně.

Co si představujte pod slovem MISS? Krásná, přitažlivá dívka, která zvládá příjemné vystupování, měla by být vlídná a jemná a měla by umět reprezentovat.

Je něco, čeho si na sobě ceníte, ale co jste nemohla ukázat v soutěži? Připadalo mi, že ten rozhovor s moderátorem byl moc krátký, takže jsem nemohla oslovit publikum víc zevnitř.

Ale to byl připravený rozhovor. Přistoupila byste na nepřipravený? Jo, to bych brala. Nemám problém s bezprostředností.

Jste ráda středem pozornosti a jak vám vyhovuje ta situace nyní? Jsem ráda středem pozornosti, ale ne vždycky. Třeba ve chvíli, kdy musím dělat něco, v čem nejsem dobrá, a je to znát. Nebo při modelingu, když mám na sobě model, který se mi vůbec nelíbí.

Kdybyste nezvítězila vy, komu byste titul přála nejvíc? – A proč? Editě bych ho přála, protože se známe už delší dobu. A asi Lucce Králové, dívce která ze soutěže předčasně odstoupila.

Nevíte něco o tom, jestli uvažovala, že to zkusí příští rok? Nevím, možná o tom s některou z dívek mluvila, ale já na ni nemám kontakt.

Pocházíte z Uničova. Jste tam spokojená? Já tam moc nebývám. Jsem tam tak jednou za 14 dní na den až dva. Teď už jsem zvyklá žít v Hradci Králové a v Brně, kde mi život a prostředí vyhovuje. V Uničově by mě asi trvale žít nebavilo.

Už víte, za co utratíte šek od firmy Home Credit? Já nejsem utrácivý typ, peníze dávám spíš do cestování. A také za oblečení. A pokud jde o ten šek, teď mě napadá – možná, že by bylo pěkné věnovat částku na dobročinné účely?

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Občas zapomínáte na slova, která vypustíte z úst a že mohou ublížit. Je pravda, že nejste ve formě, ale příbuzní za nic nemohou. Vyjděte si na procházku do přírody, sbírejte houby a lesní…

Nejčtenější články

Doporučujeme