Rozhovor s Vicemiss Internet

5. 12. 2000
Vždyň jsem to říkala. Tahle holka si jde za svým. Přinášíme Vám druhé představení Evy Hannichové na Dámě.cz, tentokrát po získání titulu VICEMISS Internet 2000.

Rozhovor s Vicemiss Internet

Vždyň jsem to říkalKlepněte pro větší obrázek a. Tahle holka si jde za svým. Přinášíme Vám druhé představení Evy Hannichové na Dámě.cz, tentokrát po získání titulu VICEMISS Internet 2000. První rozhovor se Evou, ještě před finále, najdete zde.

 

 

Adéla: Od soutěže uběhl teprve týden, všechno máš ještě v čerstvé paměti. Co se získáním titulu VICEMISS Internet ve Tvém životě změnilo?
Eva: Nezměnilo se nic. Pořád ráno vstávám a chodím do práce:) Mám dobrý pocit z toho, že jsem to dokázala, na druhou stranu je mi smutno, že už je po všem.....

 

Adéla: Tenhle druh zápolení se ti líbil?
Eva: Dá se říct, že ano. Poznala jsem fajn lidi....

 

Adéla: Poznala jsi fajn lidi ... takže ses nesetkala se zákulisními boji, jak se o nich hovoří v souvislosti s jinými soutěžemi MISS?
Eva: Boje tu skutečně neprobíhaly...

 

Adéla: Věřila sis?
Eva: Přiznám se, že ano:) Moc jsem se chtěla umístit....

 

Adéla: Většina našich čtenářek asi nikdy nezažije ten slastný pocit, kdy vyhlásí jejich vlastní jméno v takové soutěži. Jaké to je? Pokus se to popsat pěkně barvitě!
Eva: Pocit to byl velmi příjemný, jak jinak.... zaplavil mě pocit radosti, že jsem to dokázala. Byla jsem ale po celém tom dnu tak unavená, že jsem to možná ani nedokázala dát dost najevo.

 

Adéla: Chceš říct, že se Ti to pořádně rozleželo až ráno?
Eva: Né, až ráno ne.... nejhezčí byl pocit, který jsem měla večer

 

Adéla: V čem tedy byla tahle soutěž tak pohodová?
Eva: Soutěž byla pohodová lidmi, kteří zde byli (jak pořádající, tak soutěžící).... byla příjemná atmosféra....

Adéla: A kdo Ti první blahopřál?
Eva: No pan Toman, když mi předával šerpu:) Ani jsem se ho nezeptala, jestli mu chutnala margarita:):) A pak mi blahopřála kamarádka, která mi pomohla s volnou disciplínou (hrála na rumba koule), číhala na mě v zákulisí:)

Adéla: Většina čtenářek, která si čte tento rozhovor, na finále nebyla. Takže ani neví, jak jsi vyřešila internetový úkol a co sis zvolila za volnou disciplínu. Prozradíš?
Eva: Prezentovala jsem digitální fotoaparát. Vyfotila jsem pány moderátory a fotografii "uploadla" na server, kde jsem měla předpřipravenou stránku.... www.polygon.cz/finale
A volnou disciplínou jsem přenesla diváky do mexického baru, kde nechyběla Mexikánka hrající na rumba koule ani mariachi v mexickém klobouku s vlasy až do pasu:) Porotě jsem umíchala

 jahodovou margaritu.....

Adéla: Bylo by teď příjemné, kdyby přišla nějaká zajímavá pracovní nabídka, že?
Eva: To ano�

 

Adéla: Která z cen Ti udělala největší radost?
Eva: To ještě nemohu posoudit. Encartu jsem pro nedostatek času stále nenainstalovala, zájezd mě teprve čeká (doufám, ze vyjde):):) a zbývá kosmetika Mary Kay - parfém používám a krásně voní.... a také mám radost z korunky:)

 

Adéla: Vidíš. Ani nevím, proč - já si myslela, že korunku dostane MISS jen při finále, pak ji musí odevzdat. Jsem ráda, že to tak není. Kam pojedeš na zájezd?
Eva: Nejsi jediná, koho překvapilo, že mi korunka zůstala. Spíše si mysleli, že mi zůstanou šaty, to nevím, proč:)
Zájezd musím ještě probrat s CK Fischer, mělo by to být na Mallorcu....

 

Adéla: Cestuješ ráda? Na svých stránkách se zmiňuješ spíš o tom "jak", než "kam". Kde se Ti nejvíc líbí?
Eva: Zatím jsem dál než po Evropě necestovala. Cestovat někam dál není pro mě možné, když upřednostňuji cestu autem:)
Ale určitě se chci podívat i na jiný kontinent.... Málem bych zapomněla, že jsem byla v Asii, letadlem:)

 

Adéla: Připravuješ rozšíření svých internetových stránek?
Eva: Prozatím připravuji rozšíření mých internetových stránek o novinky. Chci, aby trochu více žily. Co nejdříve se zde objeví fotografie a texty k právě proběhlé soutěži.

 

Adéla: Jaké internetové stránky se Ti líbí? (Barva, řešení prostoru, atd.)
Eva: Internetové stránky hodnotím podle toho, jakou firmu, člověka prezentují.... na jedné straně jsou to stránky barevné nápadité, kterým nechybí flash... na straně druhé mám ráda jednoduchost. V každém případě jim nesmí chybět preciznost a soulad.

 

Adéla: V našem prvním rozhovoru na Dámě jsi říkala, že by se měla MISS Internet (tedy určitě i VICEMISS) zasloužit o přiblížení Internetu veřejnosti. Jak bys to chtěla provést? Máš nějaký plán?
Eva: Myslím, že samotná soutěž Miss Internet upozornila na existenci Internetu a dostala ho do povědomí dalších lidí. Tím, že jsem se do soutěže přihlásila, mluvila o ní (což dělám i nyní) mezi přáteli a známými (které jsem zapojila), se rozšířil okruh lidí, kteří začali mít o Internet zájem. Pokud bych měla větší vliv, rozhodně bych ho využila ve prospěch Internetu.
Internet se přiblíží veřejnosti, pokud se sníží poplatky za připojení (respektive za impulsy). Potom si ho bude moci pořídit i běžná domácnost.
Nyní se rozbíhá projekt rozšíření Internetu do škol. To je myslím dobrý začátek.

 

Adéla: Beze sporu. Zajímáš se ještě podrobněji o tuto problematiku?
Eva: Zajímat se je něco jiného, než konat....:-)
Internet by se mohl zajímavějším způsobem a více prezentovat v ostatních médiích, aby se o něm lidé více dozvěděli. A většího využití by se mu dostalo, kdyby nabízel určité výhody. Mám na mysli elektronický obchod - proč tu nenakupovat bez DPH? Stát by zkrátka mohl elektronické obchodování více podpořit. A líbilo by se mi například, kdyby šlo po Internetu volit.:) Každý kandidát by měl mít pořádnou stránku a komunikovat se svými voliči po Internetu. Odpovídat na otázky i on-line....

 

Adéla: Někteří politici mají své stránky. A někteří se dokonce hodně snaží. I velký odpůrce Internetu Václav Klaus už ji má. Ale doopravdy mě žádná z nich nezaujala. A Tebe?
Eva: Ano, co vím, tak dost politiků má již své stránky a na otázky svých voličů reagují. Neprošla jsem samozřejmě všechny, ale z těch, co jsem viděla, mě žádná nezaujala.
Klaus mě překvapil. Byl to skutečně známý odpůrce:) Vidí, že Internet se stává součástí života... a kdo není na Internetu, jako by nebyl:):) (To je ale spíše taková nadsázka.)

 

Adéla: Tak Ti přeji, aň "jsi." Aň Ti to přibližování Internetu veřejnosti jde, aň jsi stále on-line, nejen na síti, ale také v životě.
Eva: Děkuji za hezké přání.....

 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokračujete v krasojízdě úspěchu, spokojenosti a celkově šťastného období. Láska je vám nakloněna, a na tom vám záleží asi nejvíce. Vy neumíte jít životem sami. Také v rodinném krbu hoří…

Nejčtenější články

Doporučujeme