Komentáře k článku zpět na článek

Kateřina Schlosserov 26. 4. 2008 | 20:43

Milá Humbabo,
v loňském roce jsem dala do reklamy na internetu 106 tisíc, a nebyla jsem kvůli tomu ani na dovolené a nic jsem si nekoupila. Tak nevím, proč bych si měla ještě lhát nějakou reklamu. Kolik tisíc dáváte do svého vzdělání Vy? Já jsem třeba dala do svéno vzdělání 10 ročních dovolených, tedy přes dvěstě tisíc a stále se vzdělávám, nějaké pomluvy že si píši sama pochvaly mi přijdou směšné . . . Vkládám sem poslední pochvalu své klientky. Už mě prosím neobtěžujte, plaťte si také desetisíce za vzdělání a nepomlouvejte anonymně, nemá to úroveň . . .
Zde jedna reakce mé klientky z mnoha:
Milá paní Schlosserová,
chtěla bych Vám, i když opožděně, moc a moc poděkovat za proměnu, krerou jse mi dělala v únoru. Od té doby jsem byla mnohokrát pochválena, jak mi to sluší, jak jsem hezká atd. Cítím se jako jiný člověk, poprvé v životě se líbím sama sobě. Ráda chodím po obchodech a vybírám si něco na sebe, protože přesně vím, co si můžu dovolit, co mi bude slušet. A opravdu - podle reakce okolí mi to sluší! A to jen a jen díky Vám!!!
Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji hodně úspěchů v práci i v osobním životě. Určitě někdy využiju možnosti další konzultace s Vámi.
Vaše spokojená klientka.
Jana Revilla

humbaba 25. 4. 2008 | 18:42
humbaba 25. 4. 2008 | 18:39

Pro kates aka Kateřinu Schlosserovou
Dobrý podvečer, teď jsem zjistila, že zde mám odpověď, jupííí! :)
1) podle čeho jde z příspěvku zjistit, že pisatelka se jmenuje Sýkorová?
2) proč si zvolila nick kates, když kates jsi přece ty sama?
3) abych Ti tvou "obhajobu" sežrala, musela bys jinak psát... někdy používáš docela zvláštní větnou stavbu a navíc jeden určitý prvek je opravdu nepřehlédnutelný.
Tak to příště nesváděj na kdekoho :)
Pac a pusu, Humbaba v.k. (vlastnĂ­ klĂĄvesnicĂ­)

Kateřina Schlosserov 3. 2. 2008 | 00:55

Krásný večer anonymní Humbabo. Tady je skutečná Kateřina Schlosserová, teď jsem zjistila, že jakási Kateřina Sýkorová mě tady chválí. To mě těší. Já si rozhodně reklamu nepotřebuji dělat,
pracuji i o víkendech a mám radost, když mám jednou za několik měsíců volný víkend. Navíc mám zaplacená první místa na www.seznam.cz a denně se mi dívá na stránky přes 200 lidí a jezdí ke mě klienty z celé ČR a i krajanky ze zahraničí. Spíše mám radost, když mám nějaký den volný. Byla to asi "legrácka" buď mého přítele nebo sestřenice, kterým půjčuji Notebook. Už i bývalý přítel na mě psal pochvalný článek do časopisů . . . a mé kamarádky o mě také napsaly článek, a i pár klientek se o mě zmínilo v časopisech.
Já také své přátele chválím kudy chodím a pomáhám jim. Vstanu kvůli nim i v noci, když to potřebují atd. Vy humbabo své kamarádky nechválíte? Něž někoho začnete pomlouvat, tak si ověřte skutečnost. Jste jako Ti naši novináři, kteří z jedné nepodložené informace dělají závěry a hodně lidem ubližují.
A my se známe, že mi tykáte? Já Vás neznám.
Příště se prosím podepište svým jménem, a nepište anonymě kritiku na něco, co nemáte podložené. Doporučuji Vám knihu Ladislava Špačka - Etiketa. Je skvělá. Krásné dny bez závisti a slunce v duši Vám přeje skutečná Kateřina Schlosserová.

zuzak 30. 12. 2007 | 23:00

KRÉM NA OČI PROTI VRÁSKÁMVáčky a kruhy pod očima, mimické vrásky?Bojujte účinně proti těmto prvním příznakům času s pomocí jedinečných výrobků Cure Derma – Eye Correct.Revoluční přípravek v boji proti vráskám s Palmitoyl Pentapeptide-3, kolagenem a proteiny, které podporují snižování výskytu vrásek a odstraňují drobné vrásky bez pomocí injekcí.Palmitoyl- Pentapeptide (Pal-KTTKS) unikátní složka ověřena klinicky, která pomáhá vytvářet tvorbu kolagenu a elastinu. Účinně bojuje proti stárnutí pokožky, vyhlazuje vrásky a snižuje výskyt vrásek nových, pokožku hydratuje. Obsahuje speciální rostlinné výtažky, antioxidanty, vitamíny, minerály a liposomy. CURE DERMA – EYE CORRECT je výrobek nové generace, který dodává pokožce potřebné látky a pokožku skutečně omlazuje.Garantované výsledky podložené klinickou studií.Ověřená účinnost již po 28 dnech
Přes 60 % žen potvrdilo zjemnění vrásek kolem očí a snížení výskytu váčků a opuchlých partií pod očima.Postupně dochází k viditelnému vypnutí pokožky kolem očí.
KRÉM NAJDETE ZDE

humbaba 20. 10. 2007 | 22:10

Pro kates:
Katko Schlosserová, jsi fakt trapná, takhle si ve čtyřiceti dělat samoreklamu, jsi nenápadná jak víšco na dálnici...

top modelka 16. 10. 2007 | 00:19

Já měla tu čest setkat se s jednou známou vizážistkou-paní Trpkovou. No a musím říct,že mě nalíčila perfektně. Ale to bylo tak všechno. Jinak mě sprdla jak malou holku jakou že to mám hroznou pleť-před jinými lidmi,což mě dost šokovalo. Jako kdybych já jí říkala-jak to,že jste tlustá...!!! Ale musím říct,že to je první nalíčení,které se mi od jiného člověka líbilo,takže půjdu s chutí na nějakou další akci,jen se musím nachystat zase na nějakej ten sprdunk... :)

kates 14. 10. 2007 | 22:35

Nejlepší je poradit se s odbornicí.
Vizážistka Kateřina Schlosserová nám s kamarádkami i poradila jaké krémy máme používat.
Napřed se nás zeptala, v jaké ceně si přejeme koupit krém, abychom si ho mohly dovolit, a pak nám vše sepsala- celý postup péče o pletˇ.
Je jí 40 let
a fakt vypadá na 28 let, a když si sundá brýle je ještě mladší. Však se podívejte na její poslední fotky ze 40 let na www.vizaziste.cz
Je to bomba !!!

lojzik 12. 10. 2007 | 13:12

tak to budeme za chvilku všechny vypnuté jako ze žurnálu:). myslím, že snahu projevujeme všichni již snad od 20 let, abychom nezestrárly, ale co naplat, času neutečeme. mě je teprve 30, takže to tak moc neřeším, ale mamka jo, tak jí nakupuju taky pořád nějakou kosmetiku proti vráskám - ted mám vánoční balíček od dove pro.age a jsem zvědavá, jak jí sedne.

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Panny, pracovní sféra je pro vás alfou omegou, a proto se vám daří vymyslet plán, jak se nejlépe…

Nejčtenější články

Doporučujeme