Rozmazané rty a flitry: Trendy v líčení, které budou in v roce 2018

Rozmazané rty a flitry: Trendy v líčení, které budou in v roce 2018

Vztekáte se u zrcadla, když vám nejde dokonale obkroužit rudou rtěnkou tvar rtů nebo narýsovat dokonalá linka na horním víčku? Pro rok 2018 toho budete ušetřena. Beauty trendy totiž velí pravý opak! Jak se budeme líčit v následujícím roce?

Metalické obočí

Tenhle trend není určen na procházku po městě ani do práce, ale na večírku díky němu budete za hvězdu. Nepotřebujete ani speciální metalické tužky na obočí, stačí jen smíchat trochu vazelíny nebo čirého gelu s očním stínem v kovovém odstínu. Blondýnkám sluší zlatá, tmavovláskám zase bronzová.

Pokračování 2 / 5

Rozmazané rty

Vykreslit si dokonale rty může být po pár zkouškách hračka, ale udržet rtěnku celý večer tak, aby dokonale kopírovala linii rtů, je téměř nemožné. A tomu bude brzy konec! Přední světoví vizážisté přišli se zbrusu novým trendem, který nám dokonale hraje do karet. Rtěnku naneste, jak jste zvyklá, a pak prstem nebo třeba houbičkou na nanášení make-upu jemně rozmažte přes linii úst. Pak už jen rty jemně poprašte transparentním pudrem a je to!

Pokračování 3 / 5

Třpytivé tváře

Lesklé oční stíny jsou stále v kurzu! Třpyt na očích už však nestačí. Během večírkové sezony vsaďte na blýskavé tvářenky a rozjasňovače, kterými zvýrazněte lícní kosti. A pokud vyrážíte do večerního víru v topu nebo šatech s výstřihem, naneste trochu lesku i na klíční kosti.

Pokračování 4 / 5

Spodní linka

Nosíte-li oční linky a ráda následujete trendy, je pravý čas přehodit linku na spodní část oka. Můžete vyzkoušet černou klasiku i barevné a třpytivé linky. S tvarem spodní linky si hrajte, brzy najdete tu, která vám sedne. Bude to tenká jemná, nebo nápadná kočičí linka?

Jaké jsou oční linky ve fixu? Podívejte se na video:

Pokračování 5 / 5

Flitry na spáncích

Jemné třpytky na spáncích dokonale rozzáří a doladí váš párty look. Můžete je klidně vést už od víček, kde použijete tmavší třpytivý stín a směrem ke spánkům ho budete zesvětlovat. Nebo třeba vsadit jen na řasenku, blýskavé spánky a výraznou rtěnku.

Doporučujeme

Články odjinud