Roztančete jaro: Plisované sukně jsou hit, vyberte si z 50 kousků!

20. 3. 2019
Také už se nemůžete dočkat toho opravdového jara, až se svět zase rozehraje všemi barvami? Je nejvyšší čas se na to připravit a trochu mu v té barevnosti pomoct! Ideálním prostředkem k tomu jsou plisované sukně, které působí jako závan jara a hrají všemi odstíny!

Jednobarevná, metalická nebo s efektem kůže

Plisované sukně jsou trendy už několikátou sezónu, takže pokud ji ještě nemáte, je nejvyšší čas si ji pořídit. Letos její oblíbenost totiž dosáhne vrcholu! Je to navíc ideální model na jaro i léto, protože je lehká, vzdušná a působí svěže.

Je na vás, jestli si vyberete jednobarevnou, metalickou, s efektem kůže, nebo s potiskem. Dejte však plisované sukni prostor, aby zazářila. Doplňky proto volte jednoduché, stačí bílé tričko či tílko, černý rolák nebo tělová halenka. Aby vám nebyla zima, hodí se k sukni dokonale kožený křivák či džínová bundička, chybu ale neuděláte ani s trenčkotem.

A co na nohy? K plisované sukni se hodí téměř cokoliv, to je její výhoda. Velmi oblíbené jsou tenisky, které se teď nosí opravdu ke všemu, obout můžete ale také kotníčkové boty na podpatku i bez, lodičky, balerínky a v létě žabky nebo sandálky na platformě.

Inspirujte se v naší galerii, kde najdete 50 plisovaných sukní!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile se přehoupne týden do své druhé poloviny, spadne vám kámen ze srdce. Náročné povinnosti jsou pro vás zničující a vy prahnete po dalším odpočinku. Říkáte si, že byste si vzali…