Rozvibrujte Vánoce: Tyto erotické hračky potěší vás i vašeho partnera

2. 12. 2020
Chcete si s partnerem trochu okořenit Vánoce a zpestřit milostný život? Pak se poohlédněte po dárcích v sexshopech. Není třeba hledat extrémy, jděte po jistotě, která vám zaručeně způsobí rozkoš. Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější vibrátory, které uspokojí vaše touhy!

Pokud se necítíte na to, abyste vyrazila na nákup do sexshopu, nevadí. Existuje řada e-shopů, kde najdete nepřeberné množství erotických pomůcek, které vám budou dopraveny v diskrétním balíčku. Stačí se jen rozhodnout, co vlastně hledáte.

I s klasickým vibrátorem si můžete vyhrát jak sama, tak s partnerem, kdy ho necháte, aby vás pomocí erotické hračky dráždil, nebo ho naopak vy budete vibracemi vzrušovat na jeho citlivých místech. Pokud ale chcete něco, co vás oba zaručeně potěší, zaměřte se na párové vibrátory.

Vyzkoušet můžete ale i například pulzátory určené na dráždění klitorisu, jež vás pod tlakem dovedou k orgasmu během chviličky. A co víc, většina těchto hraček se už dnes dá sehnat v elegantním designu, takže potěší i vaše oko. Požádáte o některý z těchto kousků partnera, nebo ho pod stromečkem překvapíte sama?

Inspiraci najdete v naší galerii!

Jak na to, když jste sama? Podívejte se na tipy pornoherečky:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Odpoutejte se od nepříjemností, které na vás čekají, a dočkáte se zadostiučinění. I když nejde všechno podle plánu, máte velké ambice a sny, a ty si chcete za každou cenu vyplnit! Nevěřte…