Rtěnka pod rouškou: Jakou si vybrat a jak se nalíčit, aby se nerozmazala?

18. 9. 2020
Rtěnka pod rouškou: Jakou si vybrat a jak se nalíčit, aby se nerozmazala?
Je tu opět období, kdy jsou roušky povinné téměř všude. Jste-li milovnicí rtěnek a nedokážete bez nalíčených rtů opustit domov, je pro vás situace komplikovaná, protože rtěnka pod rouškou dokáže způsobit pěknou neplechu. Jak se tedy nalíčit, aby barva zůstala na svém místě i poté, co roušku sundáte?

Dopřejte rtům peeling

Aby rtěnka dobře držela, je potřeba se o rty důkladně starat. Peeling nepomůže jen k tomu, aby rty byly hladší, ale díky němu rtěnka lépe přilne. Pokud se vám tedy na rtech tvoří šupinky, je na čase s nimi zatočit. Pomůže vám k tomu buď peeling určený přímo pro rty, který seženete v drogeriích či parfumeriích, nebo si ho můžete vyrobit doma. Postačí vám k tomu kokosový či olivový olej, jenž smícháte s trochou krystalového cukru a touto směsí si promasírujete rty. Nezapomínejte také na noc používat vyživující balzám a dávejte si pozor, abyste si šupinky na rtech nekousala nebo je neodlupovala, což může vést k nepříjemným zraněním.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Od nového vztahu si mnohé slibujete, a proto splníte své lásce, co jí na očích uvidíte. Jen si dávejte pozor na to, ať to nepřeženete. Nakonec by vám zbyly oči pro pláč. Románek je čerstvý…

Nejčtenější články

Doporučujeme