Rty a styl

21. 1. 2008
Rty a styl
Výběr rtěnky může trvat velmi dlouhou dobu, barev je plno, tak po které sáhnout? Některé ženy jsou věrné jednomu odstínu, jiné s oblibou své rty oblékají každý den do jiné. Tajemství perfektních rtů spočívá ve vašem osobním stylu. Už žádné experimenty! Vaše dokonalá rtěnka je právě zde.

Jak byste charakterizovala svůj vlastní styl? Přirozený? Romantický? Elegantní? Pro každý typ se hodí zcela jiné oblečení, módní doplňky, ale i líčení. Zatímco líčení očí vám zabere často spoustu času, rtěnkou změníte svůj vzhled během pár okamžiků a to i radikálně. Nebojte se experimentovat a dejte průchod své povaze a estetickému cítění. Sladíte-li právě rty s celkovým vzhledem, výsledkem budete mile překvapena nejen vy, ale i celé okolí.

Něžně přirozená

Ráda nosíte přírodní materiály jako len, bavlnu, lehké úplety, mezi doplňky jasně vítězí dřevěné korále, kožené pásky a pohodlné boty. Šatník nese jasné stopy přírody hlavně svěžího jara a hřejivého podzimu. Nepotrpíte si na nic vyumělkovaného či snad dokonce umělého. Pak jasně patříte k přirozenému typu a podle toho přizpůsobte i své líčení.

Hnědé oční stíny, jemný nános řasenky a decentní tvářenka. To je přesně styl pro vás. A pusa?

Přirozené, nevtíravé a přitom lehce rozkošnické a svůdně šarmantní – i takové mohou být vaše rty. Rtěnka Maybelline Hydra Extreme v přirozených odstíny (414, 145, 413, 39, 419, 160, 506, 42) se postará o to, aby byly rty plnější, smyslnější a svůdnější než kdykoli předtím a zachovaly si zcela přirozený a něžný vzhled.

Tuto sezónu si zamilujete modely Oscara de la Renty či Diane Furstenberg. Příjemné látky v kombinaci s pohodlnými střihy nepostrádají eleganci a přitom působí jednoduše přirozeně. Stejně jako šaty z cruise kolekce módních domů Gucci a Chanel.

Romantická ženskost

V šatníku převládají šaty. Jakmile ve výkladní skříni spatříte šifónové s květinovým vzorem, musí být vaše, i když víte, že podobné již dávno vlastníte. Pokud si obléknete kalhoty, pak jedině v kombinaci s nadýchanou halenkou ve sladkých tónech růžové, broskvové či nebesky modré. A samozřejmě nesmí chybět vámi tolik oblíbené volánky a kanýrky.

Bez svěží tvářenky a prodlužující řasenky se vaše každodenní líčení rozhodně neobejde. S očními stíny se nebojte lehce experimentovat. Vyzkoušet můžete kombinaci růžové a šedé, třpytivé modré s antracitovou linkou či extravagantní fuchsiovou se zelenou.

Romantika a den plný růžových snů. Hydra Extreme v růžové paletě přesně odpovídá jemné romantičce. Unikátní spojení extrémní hydratace s účinky přírodního kolagenu obdaří rty plností a smyslností. Paleta odstínů růžové (417, 418, 54/186, 600, 610, 77) potom dokončí jejich proměnu v sladký sen. Roztomile růžové rty plné nevinnosti.

Romantická atmosféra jarní Paříže se skvěle odráží v kolekci Yves Saint Laurent i Valentina. Ale ani newyorské návrhářky nezůstávají mimo romantickou vlnu, jak dokazují společenské modely Marchesa a Donna Karan.

Odvážná elegance

Rozhodně se neobejdete bez dokonale střiženého kostýmu. Váš perfektní vzhled včetně rafinovaných, ale přesto plně praktických doplňků, je pro vás velice důležitý. Nebojíte se vystavit na odiv svou ženskost, ale nepotrpíte si na sladké řečičky. Dbáte nejen na jasné až ostré siluety, ale také na náročnost materiálu. U vás obstojí jedině luxusní samet, lesklý satén a kvalitní hedvábí. Hlavním znakem vašeho stylu je opulentní elegance.

Stejně náročná jste i v líčení. Dbáte nejen na barvy, ale také na příjemné textury. Pěnový make-up a sametově matné oční stíny mají čestné místo ve vaší kosmetické taštičce. Velký důraz kladete i na své rty.

Chcete okouzlit lehce dekadentním a zároveň temně elegantním výrazem vašich rtů? Hydra Extreme Hnědé odstíny (52/247, 660) obohatí váš vzhled o kouzlo sytých a nebezpečně svůdných rtů ve hnědých odstínech. Smyslná romantika v plných tónech.

V módě stejně jako v životě vám vždy jde o kvalitu, kterou upřednostňujete na kvantitou. Snad právě proto máte právě vy pár oblíbených návrhářů, kterým zůstáváte věrná, protože jejich kolekce odpovídají vašemu stylu. Strohost modelů Karla Lagerfeld pro Fendi vás uchvátí jednoduchostí a efektními detaily. Stejně jako Burberry cruise linie vyznačující se ostrými liniemi ve stylu 80. let. Ralph Lauren vás ani tentokrát nezklame a Carolina Herrera okouzlí svými večerními šaty.

foto: Maybelline, internet

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Během října se potácíte mezi dvěma světy a neumíte se normálně rozhodnout. Pořád něco měníte. Není divu, že se vám nedaří nic dotáhnout do konce. Je také docela možné, že jsou vaše plány…

Nejčtenější články

Doporučujeme