Rudá rtěnka, objemné řasy, mašle ve vlasech: Trendy pro rok 2018

22. 1. 2018
Každá sezóna přinese v módě něco nového a něco si ponechá ze sezón předchozích. Ne všechny módní trendy jsou ale nositelné, a tak jsme se zaměřily na ty, které využijete při běžném denním nošení.

Rty

Trend, který nikdy nepřekvapí, ale stejně z něj máme radost: červená rtěnka. Zapomeňte na temně vínové odstíny, vyberte si v obchodech tu nejzářivější ďábelsky červenou, jakou najdete. Začátek roku si žádá zářivě červenou. Zkombinujte ji jen s perfektně sjednocenou pletí a minimem líčidel na očích. Trocha řasenky bohatě postačí. Pokud neholdujete výrazným rtěnkám, bude se vám líbit odstín v broskvových tónech.

U rtů ještě chvíli zůstaneme. Velký comeback zažily perleťové nebo metalické rtěnky a lesk na rty. Lesk na rty je opomíjeným produktem, dlouho ho přebíjely všechny ty úžasně tmavé a matné rtěnky, ale skrývá velký potenciál. Jedním tahem dokáže rozjasnit obličej. Vyzkoušejte to! Navíc většina z nich není už nepříjemně lepkavá a kombinuje v sobě jak lesk, tak i péči o rty.

Podívejte se na letošní trendy do galerie:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nejste zvyklí být mezi posledními, ale teď po pracovní stránce mezi špičku nepatříte. Je to jen dočasné, ale hodně vás to štve. Rozhodně si nepřipouštějte prohru, ale s nikým nic neřešte.…

Nejčtenější články

Doporučujeme