Rudá rtěnka, objemné řasy, mašle ve vlasech: Trendy pro rok 2018

22. 1. 2018
Každá sezóna přinese v módě něco nového a něco si ponechá ze sezón předchozích. Ne všechny módní trendy jsou ale nositelné, a tak jsme se zaměřily na ty, které využijete při běžném denním nošení.

Rty

Trend, který nikdy nepřekvapí, ale stejně z něj máme radost: červená rtěnka. Zapomeňte na temně vínové odstíny, vyberte si v obchodech tu nejzářivější ďábelsky červenou, jakou najdete. Začátek roku si žádá zářivě červenou. Zkombinujte ji jen s perfektně sjednocenou pletí a minimem líčidel na očích. Trocha řasenky bohatě postačí. Pokud neholdujete výrazným rtěnkám, bude se vám líbit odstín v broskvových tónech.

U rtů ještě chvíli zůstaneme. Velký comeback zažily perleťové nebo metalické rtěnky a lesk na rty. Lesk na rty je opomíjeným produktem, dlouho ho přebíjely všechny ty úžasně tmavé a matné rtěnky, ale skrývá velký potenciál. Jedním tahem dokáže rozjasnit obličej. Vyzkoušejte to! Navíc většina z nich není už nepříjemně lepkavá a kombinuje v sobě jak lesk, tak i péči o rty.

Podívejte se na letošní trendy do galerie:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Z pohledu nadřízeného neodvádíte dost dobré výkony. V duchu se držíte, ale nejraději byste mu naplivali do obličeje. Začíná se k vám chovat divně, ale však vy mu hned od pondělí ukážete.…

Nejčtenější články

Doporučujeme