Russell Crowe je pro rodinu ochoten vzdát se herectví

13. 6. 2002
Russell Crowe je pro rodinu ochoten vzdát se herectví
Hollywoodský drsňák Russell Crowe (38), hvězda filmů Gladiáto r a Čistá duše, je podle všeho ochoten skoncovat se svým bouřlivým způsobem života a dokonce odejít ze světa showbyznysu. To vše hlavně proto, aby "v klidu" založil rodinu.

Russell Crowe je pro rodinu ochoten vzdát se herectví

Hollywoodský drsňák Russell Crowe (38), hvězda filmů Gladiáto r a Čistá duše, je podle všeho ochoten skoncovat se svým bouřlivým způsobem života a dokonce odejít ze světa showbyznysu. To vše hlavně proto, aby „v klidu“ založil rodinu.

Klepněte pro větší obrázek Zatímco hercovy potencionální životní partnerky spřádají plány, jak hollywoodskou hvězdu, která mimo jiné disponuje hmotným i nehmotným majetkem v hodnotě několika milionů dolarů, ulovit, Croweovi nejbližší přátelé neberou toto "životní rozhodnutí" příliš vážně. „Sliby a předsevzetí ve stylu – tak od zítřka už budu hodný, ohleduplný, milující otec, jsou u Russella tak časté, jako například u Michaela Jacksona plastické operace. Někdy až budí dojem, že se jeho biologické hodiny poněkud porouchaly,“ míní herečka Meg Ryanová (40), jedna z posledních gladiátorových životních partnerek.
Meg Ryanová, která zazářila mimo jiné ve filmu Láska přes internet, proto všechny ženy v blízkosti bývalého partnera varuje: „Hlavně mu nesedněte na lep! Doslova z vás vycucá citovým vydíráním všechnu lásku a energii, a pak odhodí jako kus špinavého hadru. Je to naprostý nelida a necita, který ani nemá ponětí, co je na rodině a dětech krásného! Chce ji mít jen proto, že se to tak dělá, a taky aby se neřeklo,“ nešetří hněvem blonďatá představitelka hollywoodských naivek.
„Potřebuji děti, abych byl v životě opravdu šňastný. Když nevím kudy kam, obklopuji se potomky svých známých, kteří mi dodávají neuvěřitelnou sílu a chuň do života. Odpovědět na častou otázku, proč chci dítě, je jako vysvětlovat proč chce člověk žít – dítě je přece součást života,“ odporuje jí Crowe.(Plus)
Text k foto: Russel Crow jako velitel římské armády a posléze otrok - gladiátor. Jeden z mála amerických filmů bez happyendu.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Tak nějak si nejste ničím jisti. Pracujete na plné obrátky a konečně se to začíná slibně projevovat. Nadřízený už na vás není tolik přísný jako minulý týden. Aspoň v této oblasti si můžete…

Nejčtenější články

Doporučujeme