S batohem na zádech: Buďte in a vraťte se do školních let

5. 9. 2018
Dětem začala pravidelná školní docházka a i vy se můžete vrátit do školních let a zažít znovu ten pocit, kdy jste chladným ránem mašírovala do školy. Do módy se totiž vrátily batohy všeho druhu, takže by vám tento praktický doplněk neměl chybět v šatníku!

Co se týče materiálů i barev, je jen na vás, jaké zvolíte. Velmi oblíbené jsou batohy Kånken značky Fjällräven, které nyní seženete doslova v každé myslitelné barvě. Jsou sice menší, ale díky zapínání po třech čtvrtinách obvodu velmi praktické. Elegantnější verzi s ikonickými koženými přezkami pak nabízí značka Herschel Supply.

Jestli si potrpíte na design, pak vás jistě potěší nová kolekce batohů americké značky Eastpack, kterou má na svědomí návrhář firmy Calvin Klein Raf Simons. Spoustu elegantních batohů v cenově dostupnější relaci ale seženete i v běžných obchodech, jako jsou Zara, Mango nebo Zoot.cz.

Jste-li spíš sportovní typ, jistě najdete svůj vysněný batoh u sportovních značek, jako jsou Puma nebo Adidas. Odlehčenou variantou jsou pak sportovní vaky a pytle, které nabízí například firma Vans.

Jaký batoh si vyberete vy? Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Hvězdy vám přejí skvělou náladu a hodně energie. Jen si dávejte pozor na svou činorodost a vynalézavost, některé členy rodiny může zaskočit. Ne všichni mají tolik vitality a chtějí s vámi…