Meteostanice Hyundai WSP 3080 R WIND, 2999 Kč

Meteostanice Hyundai WSP 3080 R WIND, 2999 Kč

Gramofon, Hyundai RTC 290,  2976 Kč
Zastřihovač vlasů Concept ZA-7020, 699 Kč
Horkovzdušný kartáč Rowenta Brush Activ,  1799 Kč
11
Fotogalerie

S dárky do zásuvky zabodujete! Inspirujte se skvělými tipy. [Vánoce 2015]

Téměř polovina dotázaných Čechů by si přála najít pod vánočním stromečkem elektroniku. Vyplývá to z velkého předvánočního průzkumu. Pokud tedy na ni vsadíte, je velmi pravděpodobné, že neuděláte chybu. Potřebujete inspiraci? Máme pro vás velmi zajímavé tipy...

Pro muže

Chlapům, kteří chtějí mít stále o všem přehled, můžete udělat radost šikovnou věcičkou, vhodnou na noční stolek. Domácí meteostanice zobrazují přehledně, ale i barevně teplotu a vlhkost vnitřní i vnější, předpověď počasí a čas a májí tedy i možnost buzení.

Klepněte pro větší obrázek

Dobrým tipem pro všechny, co mají rádi retro věci v moderním interiéru, může být gramofon. Vyberte takový, který je kontrastní kombinací retro designu a moderních funkcí v jednom. Potěší totiž nejen příznivce vinylových desek, ale uspokojí také ty, kteří chtějí poslouchat rádio, přehrávat si CD, nebo MP3 z připojeného USB, či paměťové karty. Navíc je možné nahrát přehrávané skladby na flash disk ve formátu MP3 a své drahocené nahrávky si tak budou moct uchovat.

Klepněte pro větší obrázek

Každý muž se musí starat o své vlasy, vousy i nechtěné chloupky. Tak, co mu pořídit praktický dárek, který ocení skoro každý den? Vybrat můžete některý z vychytaných panských strojků. Nebo speciální set, který nabízí veškeré funkce pro téměř profesionální stříhání, holení a úpravu chloupků v domácím prostředí. V sadách tedy najdou vše potřebné - nástavce pro střih vlasů, pro úpravu vousů a zastřihovač na nosní a ušní chloupky.

Klepněte pro větší obrázek

Pánský elektrický strojek Braun WaterFlex je speciálně určen pro použití s vodou, pěnou nebo gelem, 4 199 Kč

Klepněte pro větší obrázek

Pro ženy

Většina žen o sebe ráda dbá a tak neuděláte chybu, pokud ji překvapíte některým z vlasových pomocníků. Například se speciálním horkovzdušným kartáčem zvládnou profesionální styling s maximálním objemem a leskem.

Klepněte pro větší obrázek

Je vaše maminka či tchýně vášnivá kuchařka a pekařka? Pak by jí mohla udělat radost domácí pekárna. Zvládne totiž připravit nejen různé druhy chleba, uvaří také lahodný džem nebo pomůže s přípravou dortových korpusů či kynutých těst.

Klepněte pro větší obrázek

I když okna myjeme jen párkrát do roka, stojí pěknou námahu. Každá žena tak jistě nadšeně ocení chytrého pomocníka, díky kterému bude mít čistá okna během chvíle a klidně si u toho může dát nohy na stůl. Speciálního robot totiž odvede všechnu práci za ní. Zvládne rychlé očištění plochy včetně rohů. K dispozici je dokonce dálkový ovladač.

Klepněte pro větší obrázek

Pro děti

Většina větších dětí a dospívajících netouží snad po ničem jiném, než po nějaké technické vymoženosti dnešní doby. Pokud chcete rozvíjet i jejich dovednosti a talent, zkuste vybrat něco tvůrčího. Co třeba keyboard, se kterým se pořádně vyřádí a vy třeba objevíte budoucího nadějného muzikanta… Klávesy mají většinou dostatečný počet zvuků i doprovodů, možnost nahrávání a přehrávání. K dispozici jsou i výukové funkce či možnost připojení mikrofonu.

Klepněte pro větší obrázek

Menší děti, které už spí ve svém pokojíčku, ale stále se bojí, můžete překvapit dětskou lampičkou s jejich oblíbenými postavičkami. Vybírejte raději ty s vnitřním LED světlem - chrání povrch lampičky před ohřátím. Některé se dokonce zapínají i vypínají pouhým pohybem. A díky nabíjecí baterii mohou děti i s lampičkou klidně a bezpečně usnout v postýlce nebo se vydat v noci na záchod.

Klepněte pro větší obrázek

Mají vaše děti své oblíbené písničky, cédéčka, empé3ky, ale nelíbí se vám, jak zacházejí s vašim domácím HiFi systémem ? Pak jim pořiďte vlastní dětský přehrávač, který dokáže být výborným doplňkem každého dětského pokojíčku. Ovládání je samozřejmě přizpůsobeno malým uživatelům. GoGEN MAXI RADIO je k dostání v zelené, oranžové a nově i růžové barvě.

Klepněte pro větší obrázek

Pro všechny

Digitální fotorámeček potěší snad každého. Většina z nás často řeší dilema, kterou fotku si z velkého množství snímků vybrat do rámečku. Řešením může být fotorámeček, kde se vám fotky mohou měnit, jak si nastavíte. A tak může být hezkým společníkem nejen vašemu muži na pracovním stole. Zkrášlí okolní prostor a navodí vzpomínky třeba na dovolenou u moře. Velkou radost udělá jistě i prarodičům, kteří se tak budou moct kochat pohledy na vnuky a vnučky. Digitální rámečky zvládnou většinou nejen přehrávání fotografií, ale také i videí. A díky integrovaným reproduktorům přehrávájí i hudbu.

Klepněte pro větší obrázek

Doporučujeme

Články odjinud