S dárky do zásuvky zabodujete! Inspirujte se skvělými tipy. [Vánoce 2015]

10. 12. 2015
Téměř polovina dotázaných Čechů by si přála najít pod vánočním stromečkem elektroniku. Vyplývá to z velkého předvánočního průzkumu. Pokud tedy na ni vsadíte, je velmi pravděpodobné, že neuděláte chybu. Potřebujete inspiraci? Máme pro vás velmi zajímavé tipy...

Pro muže

Chlapům, kteří chtějí mít stále o všem přehled, můžete udělat radost šikovnou věcičkou, vhodnou na noční stolek. Domácí meteostanice zobrazují přehledně, ale i barevně teplotu a vlhkost vnitřní i vnější, předpověď počasí a čas a májí tedy i možnost buzení.

Klepněte pro větší obrázek

Dobrým tipem pro všechny, co mají rádi retro věci v moderním interiéru, může být gramofon. Vyberte takový, který je kontrastní kombinací retro designu a moderních funkcí v jednom. Potěší totiž nejen příznivce vinylových desek, ale uspokojí také ty, kteří chtějí poslouchat rádio, přehrávat si CD, nebo MP3 z připojeného USB, či paměťové karty. Navíc je možné nahrát přehrávané skladby na flash disk ve formátu MP3 a své drahocené nahrávky si tak budou moct uchovat.

Klepněte pro větší obrázek

Každý muž se musí starat o své vlasy, vousy i nechtěné chloupky. Tak, co mu pořídit praktický dárek, který ocení skoro každý den? Vybrat můžete některý z vychytaných panských strojků. Nebo speciální set, který nabízí veškeré funkce pro téměř profesionální stříhání, holení a úpravu chloupků v domácím prostředí. V sadách tedy najdou vše potřebné - nástavce pro střih vlasů, pro úpravu vousů a zastřihovač na nosní a ušní chloupky.

Klepněte pro větší obrázek

Pánský elektrický strojek Braun WaterFlex je speciálně určen pro použití s vodou, pěnou nebo gelem, 4 199 Kč

Klepněte pro větší obrázek

Pro ženy

Většina žen o sebe ráda dbá a tak neuděláte chybu, pokud ji překvapíte některým z vlasových pomocníků. Například se speciálním horkovzdušným kartáčem zvládnou profesionální styling s maximálním objemem a leskem.

Klepněte pro větší obrázek

Je vaše maminka či tchýně vášnivá kuchařka a pekařka? Pak by jí mohla udělat radost domácí pekárna. Zvládne totiž připravit nejen různé druhy chleba, uvaří také lahodný džem nebo pomůže s přípravou dortových korpusů či kynutých těst.

Klepněte pro větší obrázek

I když okna myjeme jen párkrát do roka, stojí pěknou námahu. Každá žena tak jistě nadšeně ocení chytrého pomocníka, díky kterému bude mít čistá okna během chvíle a klidně si u toho může dát nohy na stůl. Speciálního robot totiž odvede všechnu práci za ní. Zvládne rychlé očištění plochy včetně rohů. K dispozici je dokonce dálkový ovladač.

Klepněte pro větší obrázek

Pro děti

Většina větších dětí a dospívajících netouží snad po ničem jiném, než po nějaké technické vymoženosti dnešní doby. Pokud chcete rozvíjet i jejich dovednosti a talent, zkuste vybrat něco tvůrčího. Co třeba keyboard, se kterým se pořádně vyřádí a vy třeba objevíte budoucího nadějného muzikanta… Klávesy mají většinou dostatečný počet zvuků i doprovodů, možnost nahrávání a přehrávání. K dispozici jsou i výukové funkce či možnost připojení mikrofonu.

Klepněte pro větší obrázek

Menší děti, které už spí ve svém pokojíčku, ale stále se bojí, můžete překvapit dětskou lampičkou s jejich oblíbenými postavičkami. Vybírejte raději ty s vnitřním LED světlem - chrání povrch lampičky před ohřátím. Některé se dokonce zapínají i vypínají pouhým pohybem. A díky nabíjecí baterii mohou děti i s lampičkou klidně a bezpečně usnout v postýlce nebo se vydat v noci na záchod.

Klepněte pro větší obrázek

Mají vaše děti své oblíbené písničky, cédéčka, empé3ky, ale nelíbí se vám, jak zacházejí s vašim domácím HiFi systémem ? Pak jim pořiďte vlastní dětský přehrávač, který dokáže být výborným doplňkem každého dětského pokojíčku. Ovládání je samozřejmě přizpůsobeno malým uživatelům. GoGEN MAXI RADIO je k dostání v zelené, oranžové a nově i růžové barvě.

Klepněte pro větší obrázek

Pro všechny

Digitální fotorámeček potěší snad každého. Většina z nás často řeší dilema, kterou fotku si z velkého množství snímků vybrat do rámečku. Řešením může být fotorámeček, kde se vám fotky mohou měnit, jak si nastavíte. A tak může být hezkým společníkem nejen vašemu muži na pracovním stole. Zkrášlí okolní prostor a navodí vzpomínky třeba na dovolenou u moře. Velkou radost udělá jistě i prarodičům, kteří se tak budou moct kochat pohledy na vnuky a vnučky. Digitální rámečky zvládnou většinou nejen přehrávání fotografií, ale také i videí. A díky integrovaným reproduktorům přehrávájí i hudbu.

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud máte v plánu důležité jednání, které by mělo být završeno smlouvou, vsaďte právě na dnešní den. Spřízněný Merkur se může parádně vyznamenat. Pozor na období od 16. hodiny, kdy tento…

Nejčtenější články

Články odjinud