S legendárními písněmí Elánu vstoupil na scénu Osmý světadíl

10. 9. 2011
S legendárními písněmí Elánu vstoupil na scénu Osmý světadíl
Ve čtvrtek 8. září 2011 se konala v Divadle Kalich premiéra muzikálu Osmý světadíl. Tento ojedinělý muzikálový projekt bude poprvé v historii obou zemí uváděn současně v Praze i Bratislavě.

Slavné písničky skupiny Elán doprovázejí příběh ze současnosti. Mladá dívka se zřekne rodiči podporovaného vztahu s mužem z lepších kruhů a s novým přítelem se poddává upřímné touze bez ohledu na společenské předsudky, zdraví či důsledky. Jejich milenecká idyla sice dosáhne naplnění, ovšem štěstí může být pomíjivé…

Děj muzikálu je volně inspirovaný románem francouzského dramatika Alexandra Dumase ml. Vznešenost odvrácené tváře osudu povyšuje příběh o dámě s kaméliemi na nadčasový příběh lásky.

V hereckém obsazení se sešli ostřílení muzikáloví herci, kteří své kvality dokazují v každé inscenaci, v níž se objeví, držitelé Cen Thálie s mladými talenty, o nichž se mluví jako o velkém příslibu naší scény.

Těšit se můžete mimo jiné na Tomáše Savku, Jana Kříže, Jana Révaie, Kateřina Steinerovou.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V posledních týdnech za sebou necháváte jen samé úspěchy. S kolegy komunikujete jako se sobě rovnými a podáváte jim pomocnou ruku. To se nadřízenému zamlouvá, nejste falešní hráči a…