S teplým počasím přichází holení: Jakým chybám se při depilaci vyhnout?

8. 5. 2020
S teplým počasím přichází holení: Jakým chybám se při depilaci vyhnout?
Dokud bylo chladné počasí, daly se nechtěné chloupky na nohách či v tříslech schovat pod dlouhé kalhoty. S oteplujícím se počasím ale čím dál častěji při oblékání saháme po sukni, a tak je na čase věnovat hladkým nohám pozornost. Jak na to, abyste si neublížila a měla kůži bez poskvrnky?

Nepoužíváte holicí přípravek

Spousta žen podceňuje holicí přípravky a používá při holení jen mýdlo, sprchový gel nebo samotnou vodu, protože si myslí, že holicí pěny jsou vyhozené peníze. Není to ale tak. Pěna způsobí, že žiletka po kůži hladce klouže, čímž předejdete zarudnutí nebo pořezání. Během holení chloupků totiž holíte i vrchní vrstvu pokožky, takže je ke zraněním daleko náchylnější. Vybírejte si proto přípravky pro citlivou pokožku, které obsahují hojivé složky, jako je například tea tree oil. Sledujte také, zda je v pěně obsaženo například bambucké máslo nebo kokosový olej, který ještě více usnadní skluz žiletky po kůži.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pluto je až do 15. srpna v nádherném trigonu s Venuší, proto vás čeká přímo osudová láska. Milé Panny, nenechte si uniknout tuto hvězdnou konstelaci mezi prsty a zaměřte se na osůbky…