S vysavači Specialist se úklid stává hračkou

27. 9. 2001
S vysavači Specialist se úklid stává hračkou
Každý chce při úklidu dosáhnout vynikajících výsledků, ale to není možné s každým vysavačem. Zákazník chce takový vysavač, který lehce vysaje nepřístupná a těžko dosažitelná místa.

S vysavači Specialist se úklid stává hračkou

V měsíci září přichází společnost Philips na český trh se zcela novou řadou podlahových vysavačů Specialist.

Každý chce při úklidu dosáhnout vynikajících výsledků, ale to není možné s každým vysavačem. Zákazník chce takový vysavač, který lehce vysaje nepřístupná a těžko dosažitelná místa. Statistické průzkumy prokázaly, že každý pátý člověk trpí alergií nebo se u něho během života podobná reakce na látky v jeho okolním prostředí / především prachové roztoče/ projeví. Proto společnost Philips vyvinula novou řadu podlahových vysavačů Specialist, která  nabízí jedinečné řešení na specifické potřeby čištění.

Každý vysavač řady Specialist má "Reach & Clean" hubici, jejíž diamantový tvar umožňuje lehce dosáhnout do každého rohu a mezery s maximální pohyblivostí, a tím odstraní a zničí prach obsahující potencionální alergeny, které by Vás mohly ohrozit. Hubice se otáčí o 360° do čtyř různých pozic, které se hodí na hladké podlahy či koberce, je dodávána ke každému typu vysavače z řady Specialist a díky ní lehce vysajete nepřístupné rohy i mezery mezi nábytkem. Každý vysavač Specialist obsahuje silný motor o příkonu 1 800 wattů a 475 wattů sací síly. Dále prachovou kazetu "clean comfort", jež hygienicky zabraňuje úniku prachu během výměny prachového sáčku a schránku pro příslušenství, díky které můžete mít 2 nebo 3 nástavce stále při ruce. 

Řadu vysavačů Philips Specialist tvoří:

  1. Specialist Reach & Clean - vhodný jak pro vysávání různých

typů podlah, tak i těžko přístupných míst.

  1. Specialist Hygiene - vhodný do domácností s malými dětmi či

alergiky, vyšší filtrační schopnost, obsahuje kompletní HEPA filtraci a HEPA těsnění, které zabraňuje úniku i těch nejmenších prachových částic zpět do ovzduší.

  1. Multi Specialist - k čištění jak tvrdých podlah, tak koberců, navíc

dvě speciální hubice, které zaručují zvýšenou čistící schopnost.

Do všech vysavačů značky Philips ( + 3 řad vysavačů zn. Elektrolux) je vhodný i nový prachový sáček univerzální velikosti S-BAG. Filtruje více než 90% všech částic větších ne 1 ľm, disponuje hygienickým uzavíráním a nový druh papíru zaručuje jeho neporušení i v případě velkých a ostrých částic.

S vysavači řady Specialist se úklid vaší domácnosti stává hračkou.

Zdroj: Philips

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Vaše výkony jsou uspokojující. V zaměstnání však trávíte většinu času, což je vyčerpávající a stresující. Sice přijdete hned všemu na kloub, ale bude vás to stát mnoho sil. Zasloužili…

Nejčtenější články

Doporučujeme