Komentáře k článku zpět na článek

Rambíša 20. 6. 2017 | 09:01

To jsem se zasmála! Vitruálně si každý může dělat co chce,je to směšné,a nechápu,co z toho kdo může mít! Jako by se někdo haldoval tím,že si bude prohlížet jídlo na obrazovce a od rána do večera se tím krmil,no je to skoro jako ta dnešní doba- --- Paní,když jí to tak vadí,ať si najde jiného.

farah.farah 19. 6. 2017 | 15:10

já mám pocit že ten vztah je oboustraně poněkud nezralý, jemu zdá se v reálném vztahu něco chybí a místo aby to žešil s partnerkou tak si doplňuje to co mu chybí online. Což je jednak poměrně návikové a druhak jě to únik do představ, je to celé postavené především na jeho fantazii v hlavě. A ona zase místo aby s ním řešlila to že má pocit že se něco dějer mu projede počítač, a pak ho vyslýchá, což tedy vztah taky nijak neutuží a nezlepší. Je jen na nich jestli s tím něco chtějí dělat, to není ale jen o tom že on ukončí svuj virutální romének...ale o otm že oba nastaví úplně jiný level intimity jejich vztahu ...což je práce pro dospělé a né pro dětiny...

ruzickaa 19. 6. 2017 | 11:04
j66 19. 6. 2017 | 10:39

Já bych to spíš viděla na větší sexuální potřebu partnera a pak je otázka, zda je schopná akceptovat, že si ji řeší jinak a nebo zda se mu je schopná přizpůsobit? Pokud má potřebu sexu jednou měsíčně a on obden, a virtuální sex považuje za nevěru tak nevím co s tím chce dělat ?

Mata69 19. 6. 2017 | 10:12
ruzickaa 19. 6. 2017 | 09:57

Tak je fakt že počítač či telefon se někomu projíždět nemá ,ale jak jinak by se dozvěděla pravdu?A takový vztah podle mě nemá už ani cenu partner ji slíbí ,že s tím skončí a jak mu má věřit to by mu zase musela projet počítač či telefon.

Mata69 19. 6. 2017 | 08:25

To je vztah panečku! Chlapík vysedává u PC a vede virtuální sexuální život s nějakou ženštinou (místo aby tokal se svou novou známostí) a ženská nevěří tomu, že by mohl tolik pracovat, tak je projede PC a pak ho vyslýchá jak Fučíka. Mají to jeden nebo druhý zapotřebí?

LencaV 18. 6. 2017 | 20:00

Elynor: tedy podle Vašich příspěvků u článků, které bývají dost agresivní, až nenávistné, by člověk usuzoval, že jste nešťastná a zatrpklá ženská..

Elynor 18. 6. 2017 | 19:33

Spíš se divím, že dávno nezdrhnul ten chlap. Takovou stíhačku si na krk uvazovat jistě nemusel. Navíc dle popisu soudě madam se rozvedla čistě jen z nudy a lenosti, protože se jí nechtělo řešit žádné manželské problémy, nestálo jí to za námahu. Co by teďka chtěla? Asi sama prstem nehne a čeká, že jí partner bude splňovat všechna přání a představy, a běda, jak ne, hned začne šmejdit, jak je to možné a co asi dělá jiného, že ji nenosí na rukou. No tak teď to ví. Pokud ho opustí, udělá mu dobrou službu.

Zebruška 18. 6. 2017 | 18:50

Mně přijde, že ten vztah je nanic - jsou spolu chvíli (Sabině bylo čerstvě čtyřicet, když byla rozvedená a bez chlapa, s tímto se sestěhovali po roce chození a je jí 42, takže to je poměrně čerstvý vztah) a už místo toho, aby si spolu užívali společný čas, těšili se vzájemně ze své přítomnosti, tak on sedí na počítači a virtuálně si užívá s kýmsi z Ameriky a ona na to přijde tak, že ho podezřívá z nevěry a prohlíží mu maily. Vždyť to je situace, jak kdyby byli dvacet let manželé, vztah už takový nijaký, neslaný, nemastný, vzájemná přitažlivost vyprchaná, tak on si hledá nějaké sexuální osvěžení jinde a ona se užírá žárlivostí. Jenže prožívat tohle s novým partnerem? Vždyť on by měl snad ještě pořád mít potěšení zejména z reálného sexu s ní a ona by ještě mohla být zamilovaná a nepodezírat ho.... jenže to se neděje. Ona ho podezřívá a kontroluje a navíc ho vlastně podezřívá oprávněně, protože on tráví svůj čas s nějakou virutální sexuální partnerkou místo s ní. Já bych tento vztah asi odpískala. Jak spolu budou žít po deseti letech? Už má za sebou manželství, kdy s mužem žili jen tak vedle sebe a nic moc pro sebe vzájemně neznamenali, proč si začínat vztah, kde to podobně vypadá už po nějakém dejme tomu roce a půl?

lebahu 18. 6. 2017 | 18:19

Spíš se divím, že má paní na výběr. Být ten její malinko víc chlap, tak už má holka sbalený kuférek a nemá nad čím bádat. Šmírovat někomu v počítači (a pak ho donutit "pod tíhou důkazů" se přiznávat) je daleko větší svinstvo, než když si pantáta píše prasečinky s nějakou káčou z Ameriky.

Finnfairy 18. 6. 2017 | 16:30

Já se paní nedivím. Kdybych tohle zjistila o mém partnerovi, brala bych to jako totální zradu a také přemýšlela o rozchodu, ke kterému by zřejmě nakonec došlo. Co teď s tím, nevím. Promluvila bych si s partnerem, chtěla bych, aby si ujasnil priority. Kdyby uznal, že chce s paní nadále zůstat a virtuální ženštinu opustit, možná by stálo za to mu dát druhou šanci. Ale jestli si tento dvojaký vztah chce udržet, pro mě by to byla konečná. Nakonec - nemůže mít všechno.

Finnfairy 18. 6. 2017 | 16:30

Já se paní nedivím. Kdybych tohle zjistila o mém partnerovi, brala bych to jako totální zradu a také přemýšlela o rozchodu, ke kterému by zřejmě nakonec došlo. Co teď s tím, nevím. Promluvila bych si s partnerem, chtěla bych, aby si ujasnil priority. Kdyby uznal, že chce s paní nadále zůstat a virtuální ženštinu opustit, možná by stálo za to mu dát druhou šanci. Ale jestli si tento dvojaký vztah chce udržet, pro mě by to byla konečná. Nakonec - nemůže mít všechno.

monada 18. 6. 2017 | 14:00

Jo holka kdybys ctila soukromí to by se ti nestalo . Mě by nenapadlo projíždět manželův počítač. Mám plno zájmů spíš on by chudák mě mohl podezírat kde chodím věčně jsem v luftu. Když odejde z domu za kamarády to je super pohodička pokud jsem doma.

SandraN 18. 6. 2017 | 12:11

To, co dělá ten Váš, na to je možno pohlížet různě. podle toho, jak dlouho jste spolu a kolik vám je. Otázka je, jaký to bude mít další dopad. Propadne tomu dočista, nebo se vrátí k Vám? Je zase pořád lepší, když si píše s někým zdaleka, než aby spal s někým v sousední ulici. Ovšem které z nás by se to zamlouvalo? Čas takto získaný bych věnovala sobě. Co Vám zbyde za jiná řešení? Scény? Kontroly? Ultimata? Co to otočit? Změna stylu oblékání, sport, cvičení, kultura, sebevzdělání, poznávání nových lidí (/třeba i někoho, s kým si prozatím jen popovídáte/. Abyste toho svého zkusila vyburcovat /a zároveň to bude mít dobrý dopad, půjdete dál zatím sama a uvidí se/ od jeho virtuálního světa zpátky do toho našeho. A aby se sám od sebe, nikoli že Vy ho atakujete, ptal :co vlastně dělá ta moje žena, že vypadá tak báječně, zatímco já tu čučím vlastně naplano do monitoru? A nebo abyste to tím posunula od nevyhovujícího vztahu jinam, dál...! Mezi námi, samota je samota, ale takováhle izolace od partnera - je třeba zvážit, zda Vám to stojí zato, čekat, až se odpíchne od počítače, který vyměnil za Vaši přítomnost....? Na druhou stranu - máte ho doma. Jiní řeknou jedu s chlapy na víkend na ryby a zatím jsou třeba jinde. Jsou dva pohledy na věc: jedna věc, že jste přišla o nějaký společný čas s ním a druhá, že si buď od něj odpočinete a věnujete se něčemu, co Vás baví, nebo že se cítíte poškozená a zrazená nebo opomíjená. Důvod k rozchodu není, že věnuje on čas sám sobě, ale jak na to pohlížíte Vy. Jiná by třeba byla ráda, že je od něj pokoj, je doma pod dohledem, a že si může číst nebo koukat na to, co ji baví. Přece jen vám není dvacet, v jistém věku je čas strávený odděleně docela výhodou. Z vlastní zkušenosti Vám řeknu, že mít někoho za zadkem ve středním věku každou minutu, to je tedy něco. Ovšem...Vy jste proti mně docela mladá, takže v tomhle věku to Vaše rozčarování chápu. Nejste spolu asi dlouho. Je to signál, že se chce od Vás odpoutat? To není dobré. V mém byste to asi pustila z hlavy...uznávám.

Přečtěte si také

Horoskopy

Závěr pracovního týdne jste očekávali vlastně od pondělí, protože se vám vůbec nedařilo. K vašemu…

Nejčtenější články

Doporučujeme