Sají vám energii: 8 typů lidí, kterých se musíte v roce 2018 zbavit

7. 1. 2018
Sají vám energii: 8 typů lidí, kterých se musíte v roce 2018 zbavit
Nový rok je nejenom okamžikem, kdy si dáváme předsevzetí, ale i chvílí, kdy je čas skoncovat se vším, co už ve svém životě nechcete. Včetně lidí, kteří vám vysloveně otravují život.

Určitě to znáte: Máte ve svém okolí člověka, který je milý, ostatní ho třeba mají rádi, ale vy se po setkání s ním cítíte jako vymačkaný citron. Autorka tohoto článku měla starší kolegyni, která byla velmi oblíbená pro svou veselou povahu, společenskost, i když už byla v důchodovém věku, dokázala si užívat života.

Nicméně když s ní člověk zůstal sám v kanceláři, spustila vodopád stížností, jak je všechno špatně. Pravidelný přísun těchto výlevů způsobil, že když se po čase blížila chvíle jejího příchodu do kanceláře, autorku tohoto článku vždy rozbolelo břicho.

Pokud máte ve svém okolí takové lidi, snažte si je nepustit k tělu nebo, pokud už se tam dostali, snažte se jich zbavit. U členů rodiny to půjde těžko, ale u přátel či kolegů není důvod, proč se nechat vysávat. Pro rok 2018 to platí zejména pro následující typy lidí:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Máte dojem, že hádky s partnerem jsou na denním pořádku. Neprovokujte se navzájem a bude líp. Nejvíce vás rozohní jeho nejapné připomínky. Hvězdy vám radí nevšímat si jich a držet jazyk za…