Sako a trenčkot jsou ideální svršky pro sychravý podzim. Tady jsou ty nejhezčí

2. 10. 2019
Období, kdy podzim nabírá na síle, je nevyzpytatelné. Co si obléct, abyste ráno nemrzla a odpoledne vám nebylo horko? Ideální jsou nesmrtelná saka a trenčkoty. Jaké si vybrat, aby vám to během podzimních dnů slušelo?

Sakům letos rozhodně vévodí vzor kohoutí stopy, který je v posledních týdnech velmi žádaný. Oblíbená je také kostka v nejrůznějších obměnách, která může být kombinovaná i s kohoutí stopou.

Potrpíte-li si na jednoduchost, můžete zvolit jednobarevnou verzi. Zaměřte se spíš na tlumenější barvy podzimu, nosí se vínová, šedá, cihlová, hnědá i tmavě zelená. A pozor – vše v oversized velikosti! Pokud navíc ve svém oblíbeném obchodě objevíte kožené či koženkové sako, berte ho, protože právě to bude brzy hitem.

Rozhodla jste se pro slušivý trenčkot? Pak sázíte na jistotu, protože trenčkoty jsou věčné a jen tak z módy nevyjdou. Nejvíce se nosí béžové či světle hnědé, případně „camel“ čili velbloudí odstín. Slušivě ale vypadají i černé, khaki či starorůžové nebo šedé. Nebojte se ani kostek!

Inspiraci najdete v naší galerii.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

První prosincové dny se ponesou v duchu pracovního stereotypu a budete se tak trochu nudit. Nebuďte netrpěliví! Již brzy přijde vaše šance a vy se ukážete před nadřízeným v tom nejlepším…