Sako je ideální outfit babího léta: Jaké si koupit k sukni, džínám i šatům?

9. 9. 2020
Horké dny jsou zřejmě nenávratně pryč, babí léto nás snad teprve čeká. Na toto období je ideální pořídit si pohodlné sako, ve kterém vám nebude vedro ani zima. A co víc, obléct ho můžete téměř ke všemu! Jaká saka se teď nosí? Tady je aktuální nabídka obchodů.

Oversized velikost je in

Velmi oblíbená jsou saka v oversized velikosti, ve nichž lehce zakryjete i nějaké ty nedokonalosti postavy. Skvěle vypadají nejen jako součást obleku v pánském stylu, ale také k roztrhaným džínám v kombinaci s obyčejným bílým tričkem nebo košilí. Hodí se báječně i k plisované midi sukni nebo přehozené přes květované či puntíkované maxi šaty. Na nohy tenisky a máte pohodlný podzimní outfit.

Roli hrají rukávy i knoflíky

Chcete-li ale postavu spíše zvýraznit, můžete zvolit propásnutý střih. V takovém případě se zaměřte na rukávy, letos jsou in nabírané. Berte ohled také na detaily, u jednobarevných sak udělají hodně i knoflíky. Skvěle vypadají zlaté v námořnickém stylu nebo perleťové.

A jakou zvolit barvu? Rozhodně nic nezkazíte klasickou černou, saka v této barvě jsou prostě nesmrtelná. Barvami letošního podzimu jsou ale především béžová, tmavě modrá, červená a žlutá, pokud tedy sledujete módní trendy, hledejte saka v těchto odstínech.

Inspiraci najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nadřízený vás v práci drtí, ale vy se tomu nepoddáváte. Ani na home office nemáte klid, protože skloubit péči o děti a profesní povinnosti není snadné. Už brzy se z negací vymaníte a svět…