Salón krásy v klidu domova

25. 6. 2001
Salón krásy v klidu domova
Sníte o dni, kdy se bude celý team masérů, kosmetiček a vizážistů starat jen a jen o vás? Máte tři možnosti, zajedete si do lázní, objednáte se v salónu krásy či si sami uděláte soukromé lázně v klidu domova.

Salón krásy v klidu domova

Sníte o dni, kdy se bude celý team masérů, kosmetiček a vizážistů starat jen a jen o vás? Máte tři možnosti, zajedete si do lázní, objednáte se v salónu krásy či si sami uděláte soukromé lázně v klidu domova. Poslední varianta představuje nejpohodlnější řešení a také nejlevnější, aniž byste ušetřila na kvalitě. Nabízíme vám zajímavé recepty na zkrášlovadla, které vyrobíte z běžných surovin.

Citrusové pohlazení
Tento tělový olej oceníte zejména po koupeli, při povzbuzující masáži či koupeli.
Návod: mandlový olej smíchejte se 2 kapkami oleje z citrónu, bergamotu, mandarinky a grapefruitu
Ťčinky: vůně citrusů povzbuzuje mysl zejména po dlouhém dni

Bylinkový olej
Léčivou sílu bylinek již jistě znáte, vyzkoušejte něco jiného než čaje a odvary.
Návod: 1 šálku bylinek dle vlastního výběru
1 šálku lehkého (nosného) oleje
Ťčinky: výsledný efekt záleží na výběru bylinek. Pro zklidnění si vyberte levanduli, heřmánek, šalvěj, opačný účinek má máta, rozmarýn a citrusy.

Kouzlo kůže
Ráda byste si udělala peeling celého těla, ale v místním obchodě již mají zavřeno? Netrapte se a vyrobte si vlastní emulzi pro odstranění odumřelých buněk.
Návod: v porcelánové misce smíchejte sůl, olivový olej a přidejte 3 kapky rozmarýnového esenciálního oleje. Vzniklou směs nanášejte krouživými pohyby po celém těle, zvláštní péči věnujte kolenům a loktům.

Sladké rty
Léto znamená plavání a slunění, jenže kůže se často vysušuje. A co teprve rty! Máme jednoduchý, leč velice účinný recept, jak dát ústům zpátky andělskou hebkost. Natírejte je vrstvičkou medu. Ten zvláčňuje a také léčí drobné prasklinky, kterými suché rty často trpí.

Domácích receptů existuje nepřeberné množství. Napište nám váš oblíbený.

autor: - simona.cz -

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Kolegové se diví, že jste nevrlí a sklíčení. Vždyť plníte svou práci stále dobře, jen pomaleji. Radí vám, ať se tolik nestresujete. Mají pravdu. Zvýšený stres má na svědomí nevhodné…

Nejčtenější články

Doporučujeme