Salón plný odpočinku a relaxace

23. 10. 2000
Máme tu pro vás další část seriálu "Vyzkoušela jsem za vás", tentokrát druhý díl. Navštívíme kosmetický salón, kde vám nabídnou kyslíkovou terapii obličeje, pressoterapii a mnoho dalšího.

Salón plný odpočinku a relaxace
Vyzkoušela jsem za vás II.

Představte si krásné prostředí, starodávný nábytek, muzikoterapie, zábaly z mořských řas, masáže hýždí a zadní strany stehen, pressoterapie-boj s celulitidou, kyslíko-uhličité kůry, tzv.slimline, kyslíkové terapie obličeje a dekoltu, nové výrobky od francouzské firmy "ALGOLOGIE" (dary moře). A u toho všeho úsměvný personál.
Salón funguje tři a půl roku, majitelka si zakládá oprávněně na vysoce zaškoleném personálu.
Jednotlivé procedury jsem absolvovala a mohu je čtenářkám vřele doporučit.

Víte co je to kyslíková terapie obličeje?
To jsou speciální střiky, při kterých dochází k sycení kyslíku, vitamínů a aloe vera do otevřených obličejových pórů. Střiky jsou chladové, tudíž se do pokožky, která je teplými zábaly uvolněná, lehko dostávají a póry se pak hned chladem uzavírají.
Takovou to terapii by si měla dopřát každá žena asi tak 1krát za čtvrt roku.
Boj s celulitidou je nemilosrdný a jistě nemusím zdůrazňovat, že ho nevyhráváme okamžitě. V tomto salóně mají vypracovaný speciální program pro každou klientku. Vážení, měření stehen, presoterapie, zábaly z mořských řas.
Pressoterapie, to jsou obrovské nafukovací nohavice, do kterých si zákaznice lehne a pomocí lehkého tlaku po dobu asi 45 minut odcházejí z končetin odpadní nahromaděné látky.
Na lymfodrenáž jak obličeje, tak dolních končetin jsou zaškoleni Mudr.Bechyněm, který u nás lymfodrenáže "objevil" a učil aplikovat na vybraných pracovištích.


Co říci závěrem? Jistě stojí za zmínku kyslíková kabina, která má 4 programy a je vhodná i pro těhotné (naopak plod má velký přísun kyslíku), léčí revmatismus a kožní problémy a nemusíte se bát klaustrofobie, neboň celý obličej je mimo.
Dohlíží na Vás neustále odborná pracovnice, která uzpůsobuje teplotu podle individuální potřeby. V kabině sedíte na vyprofilovaném sedátku.
Co je na tomto salónu milé? Vše potřebné (spodní kalhotky, punčocháče...) dostáváte sterilní a je na jedno použití.
Mimo těchto lahůdek zde provádějí i běžná ošetření pleti, pernamentní make-up, masáže zad, barevnou typologii, depilaci, manikůru, rehabilitace na nafukovacích míčích. Kam tedy zajít a přesvědčit se o tom sama? Není to do obchodní zóny s množstvím stresu, smogu, hluku, ale do klidného zákoutí v blízkosti Pražského Hradu na adresu:

 

U písecké brány 18, Praha 6
tel: 24-32-42-08

Autor: JULIA

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Hlavně dnes respektujte varování hvězdné konstelace Merkuru se Saturnem. Bohužel na tom nebudete po fyzické stránce nejlépe, takže těžkou práci, kterou můžete odložit, nechte na jindy.…

Nejčtenější články