Sama 10 dní v karanténě: Jak si samotu užít, využít ji a nezbláznit se

3. 11. 2020
Jelikož nakažených lidí je čím dál víc, je dost pravděpodobné, že se karanténa dříve či později nevyhne ani vám, nebo v ní už dokonce jste. Možná se radujete, že se konečně pořádně vyspíte a budete jen lenošit, pravdou ale je, že to vám vydrží jen na chvíli. Jak tedy přežít karanténu, využít ji ve svůj prospěch a nezbláznit se z ní?

Udělejte si plán

I když možná nejste zrovna plánovací typ, tentokrát si zkuste alespoň hrubý plán vytvořit, obzvlášť pokud nemůžete vykonávat práci z domova. Neberte karanténu jako nutné zlo, ale naopak ji využijte k dohnání věcí, které jste předtím nestíhala. Udělejte si seznam filmů a seriálů, jež jste toužila už dlouho vidět, připravte si knížky, k nimž jste se ještě nedostala, vyzkoušejte recepty, na které jste měla dlouho chuť. Nezapomínejte ale také pracovat – vykliďte si šatník i šuplíky u pracovního stolu, roztřiďte fotky, vymyjte police nebo vymalujte pokoj. Na to všechno teď máte čas!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Díky přízni Venuše jste prudce kreativní a přicházíte s dobrými nápady. Vánoční výzdoba bude letos velkolepá, a přitom vás nebude stát mnoho financí. Nezapomeňte do ní zapojit také děti a…