Sámer Issa - Lidé si myslí, že jenom pařím

1. 3. 2010
Sámer Issa - Lidé si myslí, že jenom pařím
Podobně jako modelka Agáta Hanychová, bývá i zpěvák Sámer Issa (24) vidět především na různých večírcích. Není tedy divu, že si vydobyl pověst velkého pařmena. On sám s touto nálepkou hluboce nesouhlasí.

"Pro mě je toto označení dost nelichotivé. Nemyslím si, že bych navštěvoval večírky víc, než různí jiní lidé ze showbyznysu," svěřil se zpěvák Korzu s tím, že si už na podobná přízviska zvykl.

"Lidé si myslí, že jenom pařím a nepracuji, ale není to pravda. Protože kdybych jen pařil, nic bych nevydělal a neměl bych za co dál kalit. I když se to nezdá, pořád se musím otáčet. A to dobře," tvrdí Sámer, který je rád, že šest let po skončení SuperStar i nadále funguje.

Že je občas vidět na nějakém večírku? "To k tomu prostě patří," dodává.

Chybí mu přítelkyně

Pracovně se Sámerovi podle jeho slov daří. Vrásky mu teď dělá jedině fakt, že je pořád sám. "Už dost dlouho jsem nikoho neměl a rád bych to změnil," připustil Issa.

Na znovuotevření restaurace pražského klubu Duplex si dokonce přivedl potenciální partnerku. "Zatím je to moje nová kamarádka. Znám ji teprve chvilku. Ale malinko se bojím, že to, co se kolem mě děje, moc nepobírá. A docela mě to mrzí. Je totiž možnost, že by mezi námi dvěma mohlo něco být," prozradil zpěvák.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Mars je v nepříznivé kvadratuře s Neptunem, a proto se ocitáte v otázkách lásky na tenkém ledě. Naštěstí máte kolem sebe kamarády, kteří vás před neupřímným protějškem varují. Nejdříve se…