Sandálky a espadrilky na klínku: Nosí je i britské princezny! Kde a za kolik je koupit?

5. 6. 2019
Jaké boty zvolit, když potřebujete přes den elegantní, večer ležérní a zároveň v nich vydržet celý den? Ideální jsou sandálky nebo espadrilky na klínku, které se hodí ke všemu a navíc jsou pohodlné. Jaké si vyberete?

Espadrilky černé, růžové i s proužky

V britské královské rodině si Meghan i Kate oblíbily espadrilky na klínku, a co víc, nosí je i sestra Kate Pippa. Látkové botky s plnou špičkou, volnou patou a nejčastěji provázkovou zvyšující se podrážkou se hodí nejen na neformální akce, ale i do práce a obout je můžete dokonce také na svatbu.  A co nosí královská rodina, je dobré i pro nás obyčejné smrtelnice. 

Sandály s elegancí

Pokud máte pocit, že vám v takto napůl uzavřených botách bude v horkých letních dnech příliš velké teplo, podívejte se po sandálech na klínku. I u nich je momentálně nejoblíbenější podrážka z provázků. A co víc, výhodou takových bot je, že vám přidají pár centimetrů a opticky prodlouží nohy, zatímco klínek je daleko pohodlnější než podpatky!

Inspiraci, kde a za kolik je koupit, hledejte v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Odpoutejte se od pracovních problémů, které se začínají za celý týden kupit. Atmosféra není na pracovišti růžová a kolegové jsou největší problém. Ani náhodou nebuďte hrubí, jinak si to…

Nejčtenější články

Doporučujeme