SANDRA (44): Mám románek s kolegou, manžel nastoupil k nám do firmy

27. 8. 2017
SANDRA (44): Mám románek s kolegou, manžel nastoupil k nám do firmy
Sandra se řítí do pořádného průšvihu a neví, jak tomu zabránit. Je dost pravděpodobné, že se brzy provalí její nevěra. Co se asi stane dál?

Přiznejte se s klidným svědomím, která z vás někdy nepomyslela na nevěru? Určitě téměř každá z vás. Já jsem ale byla vždycky žena činu, a tak ani v tomto případě nebylo od myšlenek daleko k realitě. Než jsem poznala svého současného manžela, příliš sexuálních zkušeností jsem nasbírat nestihla. Kluci po mně nikdy moc nepálili, příliš pozvánek na rande jsem nedostávala, a i když mě to trápilo, nedokázala jsem s tím nic dělat. Když jsem se seznámila s Milanem, měla jsem za sebou všehovšudy dvě sexuální zkušenosti a od toho se moc odrážet nedá.

S Milanem jsme spolu chodili dlouhých osm let, než mě požádal o ruku. Rozuměli jsme si, měli jsme stejné zájmy, které nás ostatně svedly dohromady, společné přátele, a tak nějak nás to k sobě táhlo. Sex mě s ním bavil, ale že bych prožívala orgasmické stavy bezvědomí, rozklepaná kolena a mrazivé vzrušení, tak to opravdu ne. Bylo to příjemné a bavila mě na tom především ta romantika a pocit blízkosti toho druhého. Myslela jsem si, že tak to má být, ostatně neměla jsem moc velké srovnání.

O velké vášni jsem tedy četla jen v časopisech a knihách a tak nějak jsem dospěla k názoru, že to není souzeno každému. Jinak jsem si vlastně nemohla na nic stěžovat, s Milanem jsem byla po všech ostatních stránkách spokojená, a tak jsem na jeho žádost o ruku samozřejmě kývla.

Po svatbě jsme začali pracovat na dětech, takže jsme se milovali poměrně často, i když mi to žádné velké uspokojení nepřinášelo. Po narození dcery jsme se brzy rozhodli pořídit si druhé dítě, aby si byli sourozenci blízcí. A tím náš sexuální život pomalu skončil. Poté, co přišla na svět druhá dcera, jsme spolu sice ještě sem tam spali, ale zdálo se, že ani manžela už to příliš neláká a sexu se dožadoval čím dál méně. Já jsem se ale cítila čím dál víc frustrovaná.

Toužila jsem po uspokojení, na druhou stranu mi bylo jasné, že manžel mi ho neposkytne. Když mi skončila mateřská, nastoupila jsem zpátky do práce a aspoň částečně jsem měla možnost přijít na jiné myšlenky. V práci byla prima parta, a tak jsem se tam opravdu těšila. Po několika měsících nastoupil nový kolega a mně bylo jasné, že to nedopadne dobře. Velice jsme si rozuměli, a tak když mě jednoho dne pozval po práci na skleničku, dalo se čekat, že spolu skončíme v posteli. Co se dělo, jsem opravdu nečekala. Ten sex byl neuvěřitelný! Nemohla jsem se ho nabažit. Z původně neplánované jednorázovky se tak stal milenecký vztah, který se táhne už roky. A teď možná bude po všem.

Manžel totiž nedávno přišel s překvapením. Už dlouho mluvil o změně zaměstnání a sem tam spíš ze zvědavosti zašel na různé pohovory. A nakonec mu jeden vyšel. Co jsem ale nečekala, bylo, že se rozhodl nastoupit k nám do firmy! Prý mi to nechtěl říkat dopředu, aby mi nekazil překvapení. On se vyloženě těšil, až spolu budeme trávit každý den i v práci! Ve firmě se samozřejmě o mém „tajném“ románku s kolegou už dávno ví a my se tím už ani příliš netajíme.

Jenže co bude teď? Dřív nebo později se nějaká dobrá duše najde, která Milanovi poví, co vyvádím za jeho zády… Rozhodně ho nechci opustit, s kolegou mezi námi jde jen o sex, láska tam nikdy nebyla. S Milanem navíc spolu máme dvě děti, vybudovanou domácnost a krom toho sexu i velmi hezké manželství. Jenže sexu s kolegou se nechci vzdát také! Nikdy jsem něco takového nezažila a nechci se o to připravit. Samozřejmě zatím dávám přednost rodině, ale neumím si představit, co bude, až se na mě všechno provalí…

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jaro prostě milujete, kdyby se vám ale dařilo v práci, měli byste ho ještě raději. Sami vidíte, že je situace spíše neúnosná a něco se děje. Již delší dobu nejste na pracovním místě…

Nejčtenější články

Doporučujeme