Komentáře k článku zpět na článek

SandraN 29. 8. 2017 | 18:55

farah.farah...Copak o to, však kolikrát nedohlídnu ani, kde jsem nechala ležet brýle nebo telefon....kdo komu vidí do hlavy, kde je jádro pudla. Umím ji pochopit v tom, o čem píšu. Aniž bych byla sexuální maniak, žít vedle sebe bez těch kontaktů, na kterých je ten vzájemný cit upevňovánován, nebo položen, nebo já nevím....snad nějaká ta chemie by mezi dvěma měla být, poněvadž kdybych tedy řekla, miluju toho svého proto, že při rodinných sešlostech myje nádobí nebo hraje k tanci na piáno, protože chodí včas z práce a neulejvá si prachy, protože nemá nic proti tomu, když jdu naproti k Bláže na pokec...tímto prosím nechci znevážit pány, co doma pomůžou nebo nedeptají manželku pro její zvyky a kamarádky...vůbec, ať hrajou, ať myjou, ať choděj včas....ale ta láska je snad něco trošku jiného...miluju ho proto, že je jaký je, stačí, když si na něj vzpomenu a zazářej mi oči, když se na něj podívám, vzpomenu si na tu spoustu fajn zážitků s ním, zkrátka ta láska přece nemá podmínky a já se v ní musím cítit fajn kdykoli a ne trávit čas přemýšlením, jestli bych to neměla ukončit...Nevím, snad mi trochu rozumíte....

SandraN 29. 8. 2017 | 18:05

Ráda čtu Zebrušky komentáře, vždycky v nich najdu něco trefného, moudrého, vždycky si z nich něco vezmu. I když na mě reaguje a dá se říct se mnou teď nesouhlasí. Obecně vzato se kloním k tomu, že v sexu je spíš iniciátorem muž. Od rozvodu jsem měla pouhopouhé dva vztahy. Můžu bohužel potvrdit, že mít doma chlapa, co neprojevuje zájem o milování, nereaguje na signály, podněty, změnu prádla, účesu, nabuzení v nových zážitcích někde venku, zkrátka než tohle, to snad lépe být sama. Jo, člověk se okouká, nic proti tomu, ale aby se žena okoukala za pár měsíců, za dva roky...? Aby si říkala, jo, měl chřipku, jo, měl hodně práce...ale potom když zjistí - a to není až tak těžké - že LETOS JEŠTĚ NIC....a ono to pak pokračuje...další rok zase nic....ovšem nám, co nemáme doma malé děti...a ani velké...bydlíme ve svém....nám se ty změny dělají vcelku snadno. Na rovinu se o tomhle mluví hrozně těžko. když by žena měla z chlapa mámit, zda ji má ještě rád, proč s ní x měsíců nespí, to by si člověk raději jazyk ukousl! A když pak začne ten člověk, co bez vás nešel ani do marketu a všude Vás chtěl tahat s sebou, jezdit míň a míň...a vy si oddychnete...o čem ten vztah pak je...musela byste se zeptat, nač vlastně za vámi jezdí...Jasně že muž nevidí, co si myslíme, ale pokud pánové o sex přestali stát, ať nám to řeknou na rovinu a dají nám šanci k tomu nějaké stanovisko zaujmout. Nás se to také týká. Než vztah uměle udržovat a táhnout ho nikam. Totéž je u žen, ale myslím, ty to dát najevo umějí. Nemůžu, nechci, nemám zájem. Myslím, že v tomhle, v téhle komunikaci, jsme trochu otevřenější. Sandra by měla zvážit pro a proti, nikdo neříká, aby se pověsila na krk milenci, ale kdyby tedy třeba zvolila střídavou péči / ty děti snad až tak malé nejsou a rodiči přece být ti dva nepřestanou ani po rozvodu/, možná, že by to všem prospělo. Ona nebo on může jít do menšího bytu a děti mohou mít u nich druhý domov v pokojíčku- nic není nemožné - všechno jde. A nemusí to říct na plnou pusu, jdu od Tebe, že se mnou vůbec nespíš, ale může říct, v poslední době a už docela dlouho mám pocit, že si moc nerozumíme a že by nám snad bylo líp samotným. Rozhodla jsem se proto, že bychom měli dostat šanci si utřídit myšlenky, co vlastně je pro nás nejlepší a na čas žít odděleně. A uvidí se. Jinak tedy, kdyby řekl muž, žena se mnou nespí, jistě by všichni pochopili, že má milenku. Když to řekne žena....dámy, ještě přece jen tu rovnoprávnost v ledačems nemáme...!

farah.farah 29. 8. 2017 | 18:01

SandraN: já jí nesoudím ale v jednom myslím nwedohlížíte to co říkáte.paní otevřeně veřejně říká že se sexem doma není spokojená ale doma o tom otevřen s manželem mluvit nedokáže což je dost možná jeden z hlavních důvodů, proč ten sex doma dobrý nikdy nebyl.

Zebruška 29. 8. 2017 | 00:35

SandraN: nemůžu souhlasit - problém začal totiž dle článku právě tím, že paní se svým manželem o otázkách sexu otevřeně nehovořila. Od začátku jejich vztahu se jí vlastně sex s ním nijak moc nelíbil, ale nic s tím nedělala. Také z člíánku nijak nevyplývá,že když nakonec manžel postupem času sexuální styky velmi omezil )a "nedožadoval se"), že by s ním o tom nějak mluvila, řekla mu, jak se cítí a co by chtěla. Možná pak měl manžel oprávněně pocit, že i ona je s tím spokojená (koneckonců jak často čteme články o ženách, které po dětech přestanou mít o sex zájem a jen se semtam "přemáhají" kvůli manželovi? Muž si mohl klidně myslet, že i ona po dětech ztratila o sex zájem, když nijak neřeší jeho sníženou frekvenci). Navíc vlatsně ani neví, proč muž najednou o sex nemá zájem - těch příčin může být víc a některé by mohly být řešitelné. Ale co udělá ona? Věc vyřeší tak, že si nabrnkne milence! Podvádí klidně svého muže, který ji může milovat a domnívat se, že jsou oba se vztahem spokojení, tak jak je. Takže argumentovat tím, že si vlastně za to může sám, protože sgvé ženě neviděl do hlavy a nevěnoval se jí tak, jak si to ona myslela, že by měl, to je podle mě trochu scestné. Nemyslím si, že je správné jakýkoliv nesoulad v manželství řešit nevěrami místo jasného rozhovoru mezi partnery. Pokud by situaci spolu již probrali a shodli se na tom, že muž s ní z nějakého důvodu sex mít nechce, ale rodinu chtějí zachovat oba a jemu by nevadilo, kdyby své sexuální potřeby řešila milencem pouze na sex, to by bylo už něco jiného. Nebo kdyby naznala, že jí manžel nevyhovuje, šla od něj a začala žít s jiným partnerem, i na takovou volbu má každý právo. Ale s čistým štítem, takovéto podpásovky ve vztazích neuznávám.
Jinak že se to k manželovi donese, pokud nastoupí na stejné místo, je téměř jisté (protože téměř v každém zaměstnání se najde nějaká dobrá duše, která sií takovou pikantnost nenechá pro sebe). radila bych paní, aby se rozhodla, co vlastně chce. Pokud manžela, tak pak ať skončí svůj tajný poměr a uchýlí se ke známému zatloukat, zatloukat, zatloukat. Třeba manžela uchlácholí a manželství jim vydrží.

SandraN 28. 8. 2017 | 18:46

Ale no tak dámy...lehko se odsoudí někdo, kdo je trochu jiný, než my, že? Někdo, kdo má milence, když my nemáme, někdo, kdo otevřeně řekne, že se sexem doma spokojený není, když my se neodvážíme na tohle téma před partnerem otevřít ústa. Někdo, kdo se odváží říci to takhle veřejně, byť třeba pod smyšleným jménem.
Za sebe můžu říct, že z přítomnosti manžela na pracovišti, kam chodím pár let a mám to tam zaběhnuté, i kdybych poměr neměla, bych tedy vůbec nadšená nebyla. Jak se těšit na partnera domů, když ho uvidím v sousedním kanclu nebo nedej bože v tom svém? Už jsem zažila, že se mnou partner toužil chodit k holičce a pedikérce a řeknu vám, dámy, na to, že jsem ho potkala ve středním věku, jsem vycouvala, až brzdy kvílely. Čím jsme starší, tím spíše potřebujeme odstup, pauzu, oddych. Zamlada jsme spíš toužily být s tím druhým co nejvíc. Zažije to každá. Sandro, já Vás chápu a do jisté míry Vám fandím, nejen kvůli tomu jménu. Ne každý má talent na to, mít nastaveny sexuální potřeby stejně, jako ten druhý. Pro ženu musí být ponižující, když po ní partner netouží, když jí nedává najevo, že je s ní rád. Za sebe můžu říct, rozvedla jsem se s dětmi již dospělými, už to dál nešlo, a to kvůli jiným věcem. Když jsem ale strávila první noc a přítelem, kterého jsem potkala přesně ve vašich letech, došlo mi, o co jsem celé roky přicházela. To se nedalo srovnat. A nedá doteď. Sandro, chovejte se normálně přirozeně, jakoby žádný románek nebyl. Jakmile začnete měnit místo, atd, jen na sebe upoutáte pozornost. Milence upozorněte na nové skutečnosti, že neodhadnete, zda frekvence kontaktů se nebude muset nějak změnit, ale nijak na sebe neupozorňujte. Kdoví, třeba manžel je už informován. Oba se s milencem tvařte, že jste kolegové a hotovo. Není třeba se přiznávat, sypat si popel na hlavu, prosit o odpuštění, atd. Máte snad nějakou důstojnost. Konečně, snad na tom, že nejste s touhle oblastí v manželství spokojená, má podíl hlavně manžel, ne.

Rambíša 27. 8. 2017 | 17:26

Zase nějaký blábol....Paní může jít pracovat jinam,když už.Nezdá se mi,že by doma neprobírali tak závažná témata,jako je změna zaměstnání! No a že si paní za svobodna nic moc sexu neužila,tak nyní to musí dohánět,no teda,to je děs!!! A hlavně to všude vykecat,to už je zcela mimo mísu,už z principu " co je v domě,není pro mě" by se mělo brát vážně.Nyní ať paní sklidí,co si zasela,může to dopadnout opravdu všelijak:dobře i špatně.....

Mata69 27. 8. 2017 | 12:51
Elynor 27. 8. 2017 | 11:46

No nazdar hodiny V první řadě o milencích se nevykládá všem ve firmě. Trošku vkusu, proboha. Jo, jasně, trvá to roky, tak přestali být opatrní, dá se to i pochopit, ale to by měla být vždycky hlavní zásada - diskrétnost. Nikdy není člověk dost opatrný. Ono už to je povážlivé, že je to kolega, protože málokdo dokáže oddělit práci a soukromí, takže milenecký vztah se projeví i na pracovišti, zejména když trvá déle, jednorázovka by se utajit dala snadno. Ale jestli se to všeobecně ví, tak to možná trochu vyšumělo a už to není taková senzace, aby to někdo hned musel slepičit každému nově příchozímu. Druhá věc je, že třeba pro mě by bylo dost nepříjemné překvapení, kdyby partner/manžel chtěl jít do stejné firmy, kde bych pracovala a ani by mi o tom předem neřekl, že se tam vůbec jde ptát na práci. Ve skutečnosti by se to stát nemohlo, protože prostě nemáme stejnou profesi, ale čistě teoreticky, kdyby to šlo, tak bych vůbec nebyla nadšená z přítomnosti chotě 24/7, navíc jak by ta práce vypadala? Jsou firmy, kde to ani není možné, kde záměrně nezaměstnají manžela, když už je tam zaměstnaný jeden z páru. A čistě podle mého osobního mínění mají pravdu. Rodinné vztahy leda komplikují pracovní záležitosti, a obvykle to ztěžuje život i ostatním kolegům. Ve výše popsaném případě je divné už to, že se zjevně doma nebavili o změně zaměstnání, což je dost podstatná věc, ovlivní život celé rodiny, a ona manželka ví jenom to, že se pán zúčastnil někde nějakých pohovorů? Nic bližšího? A vůbec se ho na nic neptá, co kdyby třeba přišel s tím, že se stěhuje za prací do Austrálie? Taky překvápko? No... Problém nemá žádné rozumné řešení, snad jedině ono známé zatloukat, zatloukat a zase zatloukat. Jo, s kolegou máme přátelský vztah, dobře se nám spolupracuje, a tím to hasne, všechno ostatní jsou jen pomluvy a závistivé řeči méně úspěšných spoluzaměstnanců, co nemají lepšího na práci, než šířit drby. Že bys tomu věřil, prosím tě. No a samozřejmě sex s kolegou utnout, protože člověk holt nemůže mít vždycky všechno. Pokračovat v mileneckém vztahu by bylo neúnosné riziko, pokud chce paní zachovat manželství, musí holt milence obětovat. Však si časem může najít jiného jinde a bezpečněji a diskrétněji, už bude poučená.

Mata69 27. 8. 2017 | 11:21

Souhlasím s farah.farah., proč proboha o tom spolu s manželem nemluvili?! Paní automaticky předpokládá, že to tak manželovi vyhovuje, když je sexu méně a méně a vůbec ji nenapadne, že by se ho na to měla zeptat. Taky me fascinuje, taková ta honba za "zem se zachvěla " a " orgasmem až do bezvědomí", ostatně i z tohoto článku vyplyne, že takový sex paní našla, takže do dalších čtenářek může zaset nějakou tu myšlenku, že ten "obyčejný" sex, který mají doma, asi není to pravé ořechové. A opět místo toho, aby se paní pokusila cokoliv změnit se svým manželem, promluvili si o tom, tak si rovnou nabrnkne bokovku a je to. A pak ještě tvrdí, že nechce přijít o šťastné manželství. Tak co to je?!

farah.farah 27. 8. 2017 | 10:56

Boha jeho........no to co mne vždycky zařáží že lidi to že jim doma něco chbí dom neřeší je jim "jasné" že se to nemůže změnit tak to ani nezkusí jsou si to co jim chybí hledt jinde. Podle všeho se zdá, že ji má manžel rád, jinak by asi ani on sám nechtěl jít k nim do firmy a trávit s ní víc času, kdyby ten vztsh měl za všumělý. A pdole mne ldii co se mjí rádi, když htějí dokáží najít i to souznění v posteli jen se o tom musí mluvit...ona radši roky předstírá i když jí to nebavilo.tak že on neměl žádnou motivaci něco měnit, nedala mu vědět že to nedělá dobře tak říkajíc.........tohle jde řešit třeba tak že začnou chodit n kurzy tantry nbo na společné tantrické masáže a nevěra být vůbec nemusí. ale paní "věděl" že její muž se nikdy nezmění a nyní bude muset žít s důsledky. V tomto případě má téěmř 100% jistotu, že na to mnžel přijde.to se mu prostě donese.......tak že si mslím že v tomto případě má asi jedinou možnost říct to jako první. ale myslím si že její muž tohle nedá, když zjistí že jednak nejde o jednorázovku a druhak že se žena milence vzdát nechce a skončí to rozvodem.

Přečtěte si také

Horoskopy

Dráha Venuše je neklamným znamením toho, že vám život ukazuje tu lepší stránku. Zákonitě přijde…

Nejčtenější články