Sandra Bullock se na předávání MTV Movie Awards líbala se Scarlett Johansson

11. 6. 2010
Sandra Bullock se na předávání MTV Movie Awards líbala se Scarlett Johansson
Herečka Sandra Bullock se od skandálního odhalení nevěry svého manžela poprvé ukázala na veřejnosti. Přišla na předávání cen MTV Movie Awards pro jednu ze sošek.

A získala ji za nejlepší polibek s filmovým kolegou Ryanem Reynoldsem. Když z pódia odcházela, chytila Sandra do dlaní obličej Ryanovy manželky Scarlett Johansson a vlepila jí vášnivou pusu.

„Bez ohledu na to, co jste mohli poslední dobou vidět, slyšet či číst, miluju svůj život a to, co dělám, a nikam neodcházím. Myslím, že tady v tuto chvíli budu moct spoustu věcí vysvětlit. Za prvé, nejsem mrtvá. Za druhé, každý má celulitidu, nejen já. A také, nikdy jsem neplakala své tetě na rameni, čtrnáct dní bez sprchy a přitom jsem nekouřila jednu za druhou,“ vzkázala Sandra přítomným s narážkou na mediální spekulace o jejích rodinných problémech.

Bullock se o mnohonásobné nevěře svého manžela Jesseho Jamese dozvěděla jen pár hodin poté, co si odnesla domů Oscara za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli.

ČTĚTE TAKÉ:
Zagorová zhubla, ale denně bojuje s váhou

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dechberoucí sobotní den je na dosah ruky. Máte ho ve svých rukou. Pro svobodné to bude jednoduché, protože se s přáteli vydají za dobrodružstvím bez hádek. Zato zadaní na sobě musí…

Nejčtenější články

Doporučujeme