Sandy z Pomády si letošní léto příliš neužije

16. 7. 2002
Sandy z Pomády si letošní léto příliš neužije
Na každé léto se muzikálová herečka a zpěvačka Šárka Marková, Sandy z pražské inscenace Pomády a Popelka ze stejnojmenného muzikálu, vždycky už dlouho dopředu těší. "Miluji sluníčko, teplo a neopakovatelnou atmosféru léta."

Sandy z Pomády si letošní léto příliš neužije

Na každé léto se muzikálová herečka a zpěvačka Šárka Marková (25), Sandy z pražské inscenace Pomády a Popelka ze stejnojmenného muzikálu, vždycky už dlouho dopředu těší. "Miluji sluníčko, teplo a neopakovatelnou atmosféru léta," svěřila se Šárka tiskové agentuře Korzo. "V zimě si člověk nemůže vyjít bos po trávě na louce, nebo si vyjet jenom tak s někým na vodu," dodala.

Klepněte pro větší obrázek Letos si ovšem podobných chvilek volna Šárka Marková užije jen pomálu: "Léto mám pracovní, protože začínáme zkoušet pořad, který se jmenuje Velká muzikálová show." Pod tímto názvem se skrývá směs písní z nejznámějších světových muzikálů, mezi nimiž jsou i tituly, které se u nás nikdy nehrály. Diváci si tak budou moci vychutnat ukázky z muzikálů, které znají z českých pódií, například z Pomády, Evity, Jesus Christ Superstar či Bídníků a Vlasů, ale také z u nás dosud neuvedených. Mezi nimi jsou Chorus Line, Chicago, Kabaret, Hříšný tanec, Miss Saigon a další.

Jak Šárka Marková prozradila, ve dvouačtvrthodinovém programu, který uvidí publikum poprvé 10. září v Jablonci nad Nisou a o měsíc později také při pražské premiéře v Hudebním divadle v Karlíně, se budou střídat hudba a tanec. "Podařilo se dát dohromady bezvadnou partu tanečníků Universal Dancers a ze zpěváků se v tomto projektu sešli většinou lidé z Pomády," řekla Marková Korzu. Kromě ní diváci v regionech, kam Velká muzikálová show od září zavítá, uvidí ještě Danielu Šinkorovou, Kateřinu Novákovou, Alici Konečnou, Romana Vojtka, Hynka Svrčka a Jana Urbana. Celý tým se chystá vyjet i na Slovensko.
Léto bude pro Šárku Markovou pracovní ještě z dalšího důvodu. "Na podzim by měla vyjít moje debutová deska, kde pro mě písničky napsali Jiří Svoboda a Zdeněk Rytíř," pochlubila se.

Že by muzikáloví interpreti měli přes léto strádat, nic takového si Marková nepřipouští. "Díky Velké muzikálové show i dalším projektům, jako jsou třeba Rebelové rokenrolů, nemáme ani přes léto, kdy se v divadle Pyramida nehraje, o práci nouzi. Je to paráda," pochvaluje si.
To, že si letos letní pohody neužije, Šárku Markovou příliš nemrzí. "Budu mít skoro týden volna právě v těchto dnech, jinak budu hlavně na zkouškách. A pokud jde o moře, musím to všechno stihnout v příštích šesti dnech. Pak už budu jen a jen zkoušet," řekla.

zdroj: Korzo
foto: Korzo - Šárka Marková je pro hlavní role v Pomádě i v Popelce jako stvořená.
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na vaše dobré slovo trpělivě čeká váš potomek nebo rodič. Mars vás varuje před tím, abyste je ignorovali, protože by se to už brzy mohlo obrátit proti vám. Nejste přece v jádru špatní…

Nejčtenější články