Sandy z Pomády si letošní léto příliš neužije

16. 7. 2002
Sandy z Pomády si letošní léto příliš neužije
Na každé léto se muzikálová herečka a zpěvačka Šárka Marková, Sandy z pražské inscenace Pomády a Popelka ze stejnojmenného muzikálu, vždycky už dlouho dopředu těší. "Miluji sluníčko, teplo a neopakovatelnou atmosféru léta."

Sandy z Pomády si letošní léto příliš neužije

Na každé léto se muzikálová herečka a zpěvačka Šárka Marková (25), Sandy z pražské inscenace Pomády a Popelka ze stejnojmenného muzikálu, vždycky už dlouho dopředu těší. "Miluji sluníčko, teplo a neopakovatelnou atmosféru léta," svěřila se Šárka tiskové agentuře Korzo. "V zimě si člověk nemůže vyjít bos po trávě na louce, nebo si vyjet jenom tak s někým na vodu," dodala.

Klepněte pro větší obrázek Letos si ovšem podobných chvilek volna Šárka Marková užije jen pomálu: "Léto mám pracovní, protože začínáme zkoušet pořad, který se jmenuje Velká muzikálová show." Pod tímto názvem se skrývá směs písní z nejznámějších světových muzikálů, mezi nimiž jsou i tituly, které se u nás nikdy nehrály. Diváci si tak budou moci vychutnat ukázky z muzikálů, které znají z českých pódií, například z Pomády, Evity, Jesus Christ Superstar či Bídníků a Vlasů, ale také z u nás dosud neuvedených. Mezi nimi jsou Chorus Line, Chicago, Kabaret, Hříšný tanec, Miss Saigon a další.

Jak Šárka Marková prozradila, ve dvouačtvrthodinovém programu, který uvidí publikum poprvé 10. září v Jablonci nad Nisou a o měsíc později také při pražské premiéře v Hudebním divadle v Karlíně, se budou střídat hudba a tanec. "Podařilo se dát dohromady bezvadnou partu tanečníků Universal Dancers a ze zpěváků se v tomto projektu sešli většinou lidé z Pomády," řekla Marková Korzu. Kromě ní diváci v regionech, kam Velká muzikálová show od září zavítá, uvidí ještě Danielu Šinkorovou, Kateřinu Novákovou, Alici Konečnou, Romana Vojtka, Hynka Svrčka a Jana Urbana. Celý tým se chystá vyjet i na Slovensko.
Léto bude pro Šárku Markovou pracovní ještě z dalšího důvodu. "Na podzim by měla vyjít moje debutová deska, kde pro mě písničky napsali Jiří Svoboda a Zdeněk Rytíř," pochlubila se.

Že by muzikáloví interpreti měli přes léto strádat, nic takového si Marková nepřipouští. "Díky Velké muzikálové show i dalším projektům, jako jsou třeba Rebelové rokenrolů, nemáme ani přes léto, kdy se v divadle Pyramida nehraje, o práci nouzi. Je to paráda," pochvaluje si.
To, že si letos letní pohody neužije, Šárku Markovou příliš nemrzí. "Budu mít skoro týden volna právě v těchto dnech, jinak budu hlavně na zkouškách. A pokud jde o moře, musím to všechno stihnout v příštích šesti dnech. Pak už budu jen a jen zkoušet," řekla.

zdroj: Korzo
foto: Korzo - Šárka Marková je pro hlavní role v Pomádě i v Popelce jako stvořená.
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ani finále příjemného říjnového týdne nebude fiasko, ba právě naopak. Seznámíte se s milou osůbkou, která má smysl pro humor a dostane se vám pochvaly od šéfa. Nebuďte arogantní a dopřejte…

Nejčtenější články

Doporučujeme