Sára Saudková má novou přítelkyni

2. 4. 2004
Sára Saudková má novou přítelkyni
Od června tohoto roku budou mít návštěvníci i obyvatelé Prahy možnost shlédnout jedinečný světový „open air“ projekt CowParade Prague 2004. Na frekventovaných místech hlavního města budou čtyři měsíce rozmístěny sochy v životní velikosti. Sochy krav budou barevně ztvárněny tuzemskými začínajícími i známými umělci.

Jednu z nich právě ve svém ateliéru dokončila i Sára Saudková, která v těchto dnech čeká své druhé dítě. Krávu pojmenovala „Okno do ráje“. Podle Sáry je její představa ráje vidět na bocích zvířete. Znázorňuje starý dům s otevřeným oknem a romantickým výhledem do krajiny. Dílo vznikalo 14 dní a za tuto dobu se stalo nedílnou součástí rodiny a novou přítelkyní Sáry. Přesné umístění „krav“ v centru Prahy organizátoři doposud tají. Podle Michaely Heinleinové, ředitelky projektu, se v současné době připravuje mapa CowParade Prague 2004, ze které se budou moci návštěvníci a obyvatelé Prahy dozvědět přesné pozice jednotlivých soch. Mapa bude mimo jiné zdarma rozdávána v centru Prahy.

zdroj: IMPACT PR

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile máte chvilku času, věnujete se rodince. Je pravda, že jste v poslední době hodně v práci, a proto si vaši blízcí zaslouží vše nejlepší. Potáhne vás to do lesa, klidně si vyrazte na…

Nejčtenější články

Doporučujeme