Sarah Jessica Parker chce třetí filmový Sex ve městě

9. 5. 2013
Sarah Jessica Parker chce třetí filmový Sex ve městě | Zdroj: Profimedia.cz
Herečka Sarah Jessica Parkerová přiznala, že touží po třetím filmovém zpracování osudů novinářky Carrie Bradshawové a jejích tří přítelkyň Samanthy, Mirandy a Charlotte. Přestože oba předchozí díly nebyly diváky – a kritiky už vůbec ne – přijaty s nadšením, ona věří, že je stále co vyprávět a čím překvapovat.

„Vždycky jsem říkala… že je tu ještě jedna část příběhu, kterou je potřeba dovyprávět. Pokud už nastal správný čas a je ta správná situace, možná bychom ho měli vyprávět. Bylo by to úžasné. Je to zábava, když nad tím tak přemýšlíte,“ práskla Sarah Jessica.

Manželka herce Matthewa Brodericka se rolí Carrie Bradshawové proslavila. Po několika pokusech v menších filmových rolích dostala velikou příležitost jako hlavní hrdinka v seriálu Sex ve městě. A celý pořad v čele s její autorkou novinových sloupků byl v prvním desetiletí nového milénia skutečně hitem. To se ovšem o dvou volných filmových pokračováních říct nedá.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Víkend patří relaxaci s rodinkou, procházkám, výletům, výzdobě domu i novým inspiracím. Nechte se vtáhnout do rytmu předvánoční pohody. Vždyť to je na tom nejkrásnější. Užijete si každý…

Nejčtenější články

Doporučujeme