Sarah Jessice Parkerové a Matthewu Broderickovi porodí dvojčata náhradní matka

30. 4. 2009
Sarah Jessice Parkerové a Matthewu Broderickovi porodí dvojčata náhradní matka
Hvězda seriálu Sex ve městě Sarah Jessica Parkerová a její manžel Matthew Broderick budou mít dvojčata, která jim porodí náhradní matka. Toto úterý (28. 4.) to uvedli zástupci manželského páru.

Čtyřiačtyřicetiletá Parkerová a sedmačtyřicetiletý Broderick vydali při této příležitosti prohlášení. "Nadšeně očekáváme narození dvou holčiček. Dvojčata by se měla narodit letos v létě díky velkorysé pomoci náhradní matky. Celá rodina má ohromnou radost," uvádí šťastný pár.

"Prvním potomkem, který se manželskému páru narodil, je šestiletý syn James. Po něm chtěli ještě další dítě, ale neměli štěstí," uvádí blízký přítel rodiny pro časopis Entertainment Weekly.

Manželé se minulý rok rozhodli využít pomoc náhradní matky, uvádí časopis. Její jméno a další podrobnosti nebyly uveřejněny.

"Mnohokrát se o další dítě neúspěšně pokoušeli. Nakonec se rozhodli, že tohle bude ta nejlepší alternativa, jak rozšířit svou rodinu," uvedl dále přítel hvězdného páru.

Parkerová by měla spolu se svými seriálovými kamarádkami Cynthií Nixonovou, Kim Cattrallovou a Kristin Davisovou začít v letošním roce natáčet další pokračování filmového hitu Sex ve městě.

Matthew Broderick, kterého známe z filmů Godzilla, či Producenti, a Sarah Jessica Parkerová se vzali v roce 1997.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V polovině ledna jste na vrcholu. Máte pocit, že pro vás není nic nemožné. Do toho se snažíte pomáhat svým blízkým a představujete pro ně neocenitelný zdroj podpory. Udělejte si hezký den…

Nejčtenější články

Doporučujeme