Komentáře k článku zpět na článek

Katka 5. 4. 2019 | 19:25
Illi 31. 10. 2016 | 18:35

Po přečetní výroku "můj tatínek je právník, dělala bych vše, abych děti dostala do své péče" se manželovi ani nedivím. Takovou větu může vypustit jen "semetrika", která závidí. Hlavně, že vidíte, jak Vaše děti mají svého tátu rády, myslíte jen na sebe a na to, jak byste ublížila svým dětem nehledíte.

Rambíša 12. 10. 2016 | 09:26

Zřejmě to stejně špatně u nich dopadne,když se ona ohání tatínkem-právníkem .Jen aby se později nedivila,až budou děti větší,že budou chtít k tátovi a na paní matku hodí bobek!

farah.farah 11. 10. 2016 | 18:22

Mno což o to manžel může být nepoužitelný, ale to jak je to napsalné ukazuje na to že paní je taky pěkně nepoužitelná.....pořád akorát ukazuje že jí manžel uráží, přitom jí nedochází že uráží se ona sama, on jí jen říká jak to vnímá.to že někomu řeknete že s ním jste jen kvůli dětem není přece samo o sobě urážka. Paní to "uráží" protože pán nedělá to co by si ona představivala a není z ní poprděný...... stejně jako to prohlášení že mu nebude říkat že ho má ráda že se přece nebude ponižovat..............takhle uvažují nešťastně zamilované puberˇ%tačky ale snad né proboha dospělé ženské. Manželovi se svým způsobem vůbec nedivím že s takhle nedospělou ženskou už nedokáže fungovat. Pokud to paní chce zachránit navrhla bych aťr zkusí manželskou poradnu............vina pravděpodobně bude na obou stranách a ona si potřebuje uvědomit ty své chyby.

Elísek 11. 10. 2016 | 18:05

Ať už je ten příběh vymyšlený nebo ne, myslím, že takto to vypadá v mnoha domácnostech. Být tou paní, přestala bych se s manželem hádat, vzala bych na vědomí jeho rozhodnutí a snažila se užívat života. Vyrazila bych mezi přátele a třeba bych si jednou taky někoho našla, ale to není až tak důležité. Spousta žen zbytečně hysterčí a tím si odloudí muže od rodiny. Je to škoda.

Herulinka 11. 10. 2016 | 14:03

Podle toho, co jsem vyčetla z prvního odstavce (boxíky nehodlávám rozklikávat), paní hledá na svém muži jen to špatné. A jestli není ochota otočit se i za těmi kladnými stránkami (např. zajištěná rodina i přesto, že on to podle ní s prací přehání),jde takový vztah do kopru zákonitě. O takové té vnitřní úctě, která by taky ve vztahu neměla chybět, ani nemluvím. Nikdo z nás přece nemůže čekat, že po letech a po dětech bude všechno tak báječné jako na začátku. Ale dá se žít spolu i bez té vášně a růžových brýlí, jen trochu jinak, s respektem a špetkou kompromisu. A samozřejmě komunikací. Neboť jak tady všechny víme, mlčením a stěžováním na Dámě se ještě žádný problém nevyřešil

mambule 11. 10. 2016 | 12:23

Setrvávat v manželství kvůli dětem není nijak zavrženíhodný motiv. Řekla bych, že vše ostatní kromě dětí bude mít pán brzy jinde

ruzickaa 11. 10. 2016 | 11:25
hankamishka 11. 10. 2016 | 10:38
bruttt 11. 10. 2016 | 09:59

když jsem tohle četl...připadalo mi, jako by moje..nyní už ex partnerka - měla dvojče...velmi rozumím muži, který třeba nemá zájem...když příjde utahanej z práce a hydra se do něj pustí, aniž by mu dala šanci, na pár minut vydechnout.
je velmi zvláštní, jak se některé ženy dokáží změnit a my to lepily cca 2 roky...nic jí nebylo vhod..taková rybářova žena - do partnerské poradny jsem chodit nechtěl, stejně jsem se přemohl a chodil tam...doktor byl rozumný a já si uvědomil spoustu věcí...hlavně to, že když na doktora ječela - že je vlastně úplně jedno, s kým by byla...

aledost 11. 10. 2016 | 09:42

Bylo by potřeba slyšet i názor druhé strany. Paní píše, že manžela "sleduje" přes kamarádku. Dost divné jednání.

lebahu 11. 10. 2016 | 08:41
Elynor 11. 10. 2016 | 08:20

No nazdar hodiny. To je zase příběh. To přece nemůže nikdo myslet vážně, že by taková kunhuta existovala a je skutečně povážlivé, že pokud existuje, tak že něco takového vychovává děti. Co jim asi tak předá do života... radši si ani nepředstavovat. Pán je třeskutě upřímný, ale nedivím se mu, ono mu zřejmě nic jiného nezbylo.

Mata69 11. 10. 2016 | 08:02

Já si myslím, že je článek vycuclej z prstu tak, aby v nás právě vyvolal ty reakce, které vyvolává. Že pán je vlastně světec, že s ní ještě vůbec zůstává. Ta tendence v článku je tak zřejmá, že to až bije do očí. No a kdyby to náhodou byl nějakým způsobem reálný příběh (což si myslím, že klidně být může) - tak platí to, co jsem napsala výše - pán je světec. Paní dokonalá hospodyně-matka-vzdělaná-nejlepší-neomylná má velkou kliku, že jí ještě ničím nevzal po palici.

lebahu 11. 10. 2016 | 07:42

Já se divím ne že se ještě vrací domů, ale tomu, že ji ještě nezabil, musí to být holubiččí povaha. Možná má figuru jako před porodem a uklizenej byt, ale jinak to musí být neskutečná kráva.

helza 11. 10. 2016 | 07:24

Vidím jedinou jistotu. Pokud budete muže dále zpovídat, nebo dokonce čekat, že se omluví, tak vám brzy, děti neděti, skutečně odejde. Už teď je obdivuhodné, že se vrací domů. A prosím, zamyslete se nad větou: "neskutečně zpohodlněl....stal se z něho vorkoholik. V souvislosti s tím, že na nedostatek peněz, jak píšete, si nemůžete stěžovat. A zapomeňte na hrdost a nazvěte ji raději uraženou ješitností. Protože ta je v manželství tím nejhorším rádcem.

Přečtěte si také

Horoskopy

Je až neuvěřitelné, jakou máte extra chuť do práce. Záříte jako sluníčko na nebi a nedokážete se svého…

Nejčtenější články

Doporučujeme