ŠÁRKA (35): Ztrácím nejlepší kamarádku kvůli její závisti

9 komentářů

farah.farah
27. března 2017 • 15:52

By mne zajímalo podle čeho paní soudí že josu kamarády............z toho co je tam napsané i bez toho opileckého výstupu je celkem zjevné že to kamarádství je už přechozený tak říkajíc.když se jí vyhýbá a pod.......... to se holt stává né vždy mám přátele opravdu na celý život ale jen na nějaký jeho úsek a pak stejně jako jiné vztahy vyšumí a přijdou jiní lidé. V tomto bych se nemála toho že by to byl nějaký omyl. Kamarádka je celoživotně frustrovaná a místo aby řešila sebe a to proč o ni chlapi nemají zájem tak si to projektuje do ní svou nenávist k sobě si promítá do kamarádky. Bych si položila jednoduhou potázku je mi s touhle kamarádkou opravdu dobře, cítím se s ní tak jak by se člověk měl s kamarádkou cítit? Pokud ne pravděpodobně už dávno kamarádky nejste jen jste si toho nevšimla. Pokud stojíte o to to zavchránit tak si s ní o všem otevřenšě promluvte, buď se vám podaří pomoct jí aby uviděla svůj problém a přestala si ho promítat do vás a nebo se alespoň ukáže že ta jedovatá zahořklost je v ní na tolik že už to fakt nemá cenu slepovat.

SandraN
26. března 2017 • 11:25

Každý nemůže mít v životě všechno. Šárky kamarádka to dotáhla dál co se týče vzdělání, nemá ale děti a manžela. Prostě to už tak v životě chodí. Buďte Šárko ráda, že aspoň ve škole jste byla ta horší, jinak byste nejspíš už dávno spolu nevycházely. Bude asi potřeba se oprostit od toho věčného holčičího zápolení a soutěžení a vydat se konečně každá svou cestou. Nezávisle se naučit jít životem bez té druhé. Ono upřímně řečeno, vláčet za sebou jednu jedinou kamarádku a upnout se na ni, asi nebývá to nejšťastnější řešení. Nedaly jste jedna druhé moc prostoru, abyste měly možnost něco dokázat, aniž byste za sebou táhly to svoje imaginární vnouče. Ono asi není dobré se na nějakého jednotlivce přivázat na věčné časy a nikdy jinak.

Mata69
23. března 2017 • 19:06

No, já bych řekla, že teď už ví, že to nikdy nejlepší kamarádka nebyla.

mina0405
23. března 2017 • 16:47

Chlast nikoho neomlouvá.Já osobně takový závistivý a zákeřný lidi obcházím velkým obloukem a už bych je vůbec nenazývala mými kamarády..

Elynor
23. března 2017 • 15:53

Jestli tohle jsou "nejlepší kamarádky" - obě - tak nechci vědět, jak asi vypadají ty kamarádky, co nejsou nejlepší, tedy hlavně jak vypadají ty vztahy mezi nimi. To teprve musí být výživné. No nic. Souhlasím s lebahu - jako by jim bylo 12, a jedna na druhou žalovala. Zapomněly z těch dětských truců vyrůst.

ruzickaa
23. března 2017 • 13:52

Tak takhle se nejlepší kamarádka vůbec nechová ,nejlepší kamarádka vždycky pomůže ,vyslechne ,poradí a to samé zase ta kamarádka čeká a je na ni spoleh a ne tohle .Na takovou kamarádku se vážně vykašlete s ní by byly pořád jen problémy a ještě by vám klidně rozbila vaše manželství jí by to bylo úplně jedno .

Zebruška
23. března 2017 • 11:54

Nejlepší kamarádka nedělá takové věci, jako že vás pomlouvá před přáteli a známými, snaží se vám svést partnera a nakonec vám ani neřekne tak zlé věci, když se opije, zkrátka proto, že si je nemyslí. Je jasné, že když mám nějakou kamarádku ráda a nemyslím si o ní nic špatného, tak to ani v opilosti nebudu vykládat. Toto je prostě přesně to, co si dotyčná Kristýna myslí, jenom ve střízlivém stavu své negativní emoce ovládá. Sama ovšem nechápu, proč se ona se Šárkou stýká, "kamarádí" nebo se aspoň tváří jako kamarádka, když ji valstně nemá ráda a závidí ji.... Asi jsou někteří lidi v tomto masochističtí a rádi si ubližují nebo jinak nechápu. Když mi někdo leze na nervy, tak s ním přece nebudu trávit volný čas, ne? Na místě Šárky bych byla trochu smutná, že jsem se tak spletla v "kamarádce", ale už bych neměla důvod se s ní nějak víc stýkat.

lebahu
23. března 2017 • 11:45

Myslím, že si tak můžou obě podat ruce, ono to líčení jejich "kamarádství" s poukazováním kde má která jaké nedostatky a co si kdy záviděly... to je jak "milý deníčku" od dvanáctileté holky.

brian
23. března 2017 • 11:11

Paní Šárko, fakt si myslíte, že Vámi popsaná slečna je Vaše nejlepší kamarádka????

Doporučujeme

Články odjinud