ŠÁRKA (40): Dlouhé roky tajně létám za milencem do Turecka

ŠÁRKA (40): Dlouhé roky tajně létám za milencem do Turecka

Šárka sice žije ve šťastném a spokojeném manželství s dvěma dětmi, nikdy ale nezapomněla na svoji první lásku z Turecka. A to natolik, že tam každý rok létá na dovolenou, aby se se svým exotickým milencem setkala…

Ženy prý neumí sex a lásku oddělovat, ale jak tak slýchám od svých kamarádek, nebude na tom moc pravdy. Mít milence není v mnoha případech žádný hřích. Naopak. Pár dní v náručí vášnivého muže dokáže často zachránit i skomírající vztah.

Byla to moje první dovolená u moře. Neskutečně jsem se na ni těšila, chvěla jsem se už na letišti. Bylo mi sladkých patnáct let. Turecko mě očarovalo – pláž, obchody a všechny ty sladkosti od koláčů až po přeslazený čaj.

Třetí noc jsem potkala Ahmeda. Jeho otec vlastnil hotel, do kterého jsme chodili na diskotéku. A já konečně poznala, jak chutná zamilovanost. Do odletu nám zbývalo osm dní. Každý večer jsem se opíjela jeho náručím.

A Ahmed za námi přišel i na pláž, seznámil se s rodiči, donesl nám to nejsladší ovoce, jaké měli v celém hotelu, a potom mě nenápadně políbil. Od té doby jsme se líbali celé dny, leželi na pláži a vychutnávali si slunce.

Jeden večer jsme nešli na diskotéku. Ahmed byl o tři roky starší a jeho otec mu půjčil auto. Žluté Lamborghini stálo před hotelem a já jsem poprvé v životě seděla v autě, kterému se dveře otevíraly směrem nahoru.

Cesta nám ubíhala rychle, za pár minut jsme byli ve městě. Zajel autem k tiché zátoce, odkud se dalo pozorovat moře. Na autě byla černá skla a já při prvním milování zavřela oči. Když jsem je ve chvíli příjemné rozkoše otevřela, zrak mi padl na krásný Ahmedův profil a střídavě na osvětlenou mořskou hladinu. Nic krásnějšího jsem za svých patnáct roků nezažila.

Když jsme vyšli z auta do rušných ulic města, slíbili jsme si, že zůstaneme svoji. Možná dětský sen, možná ten turecký, telenovelový, ale láska se neměří racionálním uvažováním.

Procházeli jsme se ruku v ruce a chtěli něco, co naši lásku zpečetí. Vtom Ahmed uviděl srdce. Dvě poloviny, které k sobě nerozlučně pasovaly. V tu noc jsme si řekli, že nás nic nerozdělí.

Když jsem se vrátila domů, dlouho jsme si psali, a když začal internet, volali si přes Skype. Ale nakonec přišly i nové lásky, životní starosti a problémy. Dnes je mi o pár let víc, mám muže, rodinu, děti… a když píšu tenhle příběh, na krku mi visí jedna polovina srdce.

Vím, že druhá je na Ahmedově hrudi. Každý rok jezdím do Turecka. S kamarádkou, která si chce oddychnout od rodiny, je diskrétní, tolerantní a moji lásku chápe. Hned jak přistaneme, na nás čeká rychlé a už trochu starší Lamborghini.

A já mám pocit, že když Ahmed otočí klíčem v zapalování, řev silného motoru vyplaší moje motýly v břiše, kteří doma celý rok spí partnerskou rutinou. Milujeme se, objímáme, dopřáváme si dva týdny nejkrásnějších chvil v životě, které nikdy nezevšední.

Oba máme rodiny, on má ženu a já muže, ale na dva týdny máme lásku na plný plyn. Vím, že si ji užijeme nakonec víc než jiné dvojice za celý rok, když jsou neustále spolu. Jenom my dva víme, že srdíčka, která nám visí na krku, nejsou od babičky, ale jsou výrazem lásky… Té, co hory přenáší.

Doporučujeme

Články odjinud