ŠÁRKA (40): Dlouhé roky tajně létám za milencem do Turecka

55 komentářů

Anonymizovaný
19. dubna 2019 • 11:09

Upřímně ? Pokud článek není pravdivý, je hodně reálný. Nestačím se divit, co všechno jsou některé ženy udělat, jen aby se zalíbily a vyhodily z kopýtka, když jsou bez rodin... Egypt , Turecko, Itálie... bohužel ti muži mají takových sexuálních turistek několik na každý prst.
Otázkou zůstává, jak se ty manželky můžou podívat muži do očí, jak můžou vychovávat děti, když ony sami postrádají to nejdůležitější: morálku a nebýt duševní troskou !

Anonymizovaný
9. dubna 2019 • 2:52

Poďobaná redaktorka, která podobné články vymýšlí a cucá si z palce u nohy, by měla jít makat k pásu...

Anonymizovaný
24. března 2019 • 8:58

Super příběh! Když jsem si četla komentáře, tak jsem se málem počůrala smíchy. Už se těším, až si tu přečtu, jak pokračuje tahle bezva láska za dalších dvacet pět let. A dejte to pokračování prosím co nejdřív.

Anonymizovaný
7. března 2019 • 22:09

Paní autorka Laura Poláková opravdu existuje? Nebo to je nějaký chlap a dělá si ze všech jenom srandu? Jedne příběh lepší, než druhý.

Anonymizovaný
24. března 2019 • 8:59
Anonymizovaný
19. února 2019 • 14:11

Já takto jezdím taky za svým Turkem, akorát méně let než paní, takže potvrzuji, že to možné je :tleskani

Anonymizovaný
16. února 2019 • 19:14
Anonymizovaný
23. ledna 2019 • 9:34

No a co, vsude okolo toho je tak proc se nad tim pozastavovat, kazdy at si zije po svem, do Evropy taky jezdi spousta muzu za nekym, tak to proste je.Bohužel vzdy lidi budou stale kritizovat, pomlouvat a vzdy na vsem neco hledat.Nemusim s tim souhlasit, ale proc odsuzovat.....

Anonymizovaný
13. ledna 2019 • 17:22

Autorka téhle slátaniny Laura Poláková sní o neúnavném muslimském hřebci :-D

Anonymizovaný
10. ledna 2019 • 13:18

To je ale tu.pá tu.pka ... a ještě si lže do kapsy, prý láska, co hory přenáší ... :-( :'( 8-S :hmm:

Anonymizovaný
8. ledna 2019 • 22:00

Madam si 14 dnů v roce užívá s Ahmedem a po zbytek roku je V.I.P. klientkou venerologické kliniky, kde jsou naprosto uneseni z kombinací kmenů všech těch galantních nemocí, které se u Ahmeda koncentrují od desítek jeho dalších "jediných životních lásek" :D

Anonymizovaný
1. března 2019 • 13:04

@Anonymizovaný: Jak jsem to četla, hned mě napadlo to samé. To musí být mňamka:-D.

Anonymizovaný
6. ledna 2019 • 9:51

To, že ženské celé roky lítají za jedním chlapem do Turecka, nebo do Egypta, znám ze svého okolí, dokonce si tam jedna známá nechala v 45-ti udělat dítě.
Chlapi tohoto ražení si raději zaplatí prostitutku.

Anonymizovaný
2. ledna 2019 • 14:31

Tak jsem prošla diskuzi, a rozumím tomu správně, že věříte, že ty příběhy tady nejsou vymyšlené? Druhý den v novém roce přinesl i trochu zábavy.

Anonymizovaný
23. prosince 2018 • 18:14

Auto 25 let stare? No to je vycucane z prstu.

Anonymizovaný
19. prosince 2018 • 15:12

Tak slaboduchý článok som už dávno nečítala.

martel
30. října 2018 • 2:43

tak dobrý , a co na to říká manžel ,má také své milenky je to taková společná dohoda ? pak je to fér. pokud ne,tak je to fail chování, tihle ahmedi mají v těchto výletních střediscích svá stádečka lehce dostupných ani nevím jak to nazvat , kdyby jim takto zahýbala manželka tak ji ukamenují nebo jinak upraví, o lásce nemůže nemůže být ani řeč, stačí si uvědomit ,že stejně se pobavil každou sezonu s desítkami dalších jí podobných a navykládal jim to samé aby dostal co chtěl a v 15 letech dovolená s ahmedem ? jen je potřeba si uvědomit ,že tohle chování není ničím omluvitelné, , chovej se k druhým tak jak chceš aby se chovali oni k tobě, promiskuitní lidé by měli žít se sobě rovnými a ne škodit slušným lidem , nikdy nemůžete věřit podvodníkovi ,

Elynor
27. října 2018 • 10:58

Tak ono celé Turecko, Ahmed, auťák, moře, pláž, to je jen taková romantická kulisa. Kdyby paní jezdila z Horního Zapadákova, kde žije s manželem, do Dolního Zapadákova za milencem, a scházeli se tam za stodolou, tak princip zůstal stejný, jenom by to nebyla taková telenovela. A nikdo by to nečetl a nekomentoval. Nicméně jako příběh to možné je. Ostatně znám podobný případ, kdy se paní vdala do Německa, a každý rok jezdí do ČR jakože navštívit rodiče, což skutečně dělá, ale vždycky si vyšetří i čas na milence. A toho má taky už z doby před svatbou, kdy byli oba zamilovaní studenti. Řetízek teda nenosej, ale jinak by to celkem sedělo. :-D

Mata69
26. října 2018 • 20:08

Ona i ta představa milování v tom Lambu je dost obtížná, ale v tomto směru je možné ledacos. Autorka to ovšem popisuje jak kdyby se ten sporťák změnil v kombíka :-D ve skutečnosti by to spíš byl trapný pokus se tam nějak porovnat, natož romanticky pomilovat (ještě navic poprvé) a zasněně hledět na turecký profil mladika na pozadi mořské zátoky 8-D 8-D

Anonymizovaný
26. ledna 2019 • 11:01

@Mata69: a ještě mělo Lambo zatmavená skla!?!?!?

helza
27. října 2018 • 15:21

@Mata69: Čas letí víc, než se zdá. Šárka měla 15 před 25. lety, tedy v roce 1993. A to už se do Turecka tuším dalo zajet. Co se týče komunikac, byl docela běžný telefon - k nám volal prakticky denně z Německa přítel mé kamarádky od roku 1989. A první mejly se posílaly už přes připojovaný internet. Nevím přesně od kdy, ale komercionalizace Internetu byla roku 1993, tedy od oné dovolené v Turecku, završena a co si já pamatuju, platilo se za minutu připojení, takže se používal hlavně, spíše pouze, pro mejlovou poštu a vzácně pro nějaký chat. Stejně mám dojem, že klasické dopisy byly nejromantičtější.Mně ten příběh nezaráží, ani neuráží, jistě, po letech je spousta maličkostí domyšlena, ale takové věci se stávají a přejme jim to.A přesládlost příběhu? Víš, právě z oné přesládlosti a převyumělkovanosti mám pocit, že jej psal skutečný člověk. Něco prožil, něco prožívá a chtěl to popsat jako básník. Ale jako amatér to totálně přepráskl. Myslím, že ani hodně špatný novinář by to tak nepřesladil a i kdyby přesladil, tak ne takovým teatrálním a afektovaným způsobem. Dost mi to připomíná příspěvky na FB i v diskusích, když normální ženský chtějí napsat co prožily a chtějí to napsat jako spisovatelky. Jenomže to kouzlo čteného obvykle není v krásných slovech a složitých větách, je v něčem co se na první pohled jen těžko identifikuje.

Mata69
29. října 2018 • 14:46

@helza: Však píšu, že si autorka už dává bacha na to, kdy píše o internetu - často jsme už na to upozorňovaly. (ale jen na okraj, v roce 1993 jsme teda vytáčené připojení fakt neměli ;-) )
Jasně, je to příběh sladký až hrůza...mě tam zaráží prostě, že rodiče nechají patnáctiletou holku na dovči nějde lítat s turkem, asi fakt benevolentní rodiče či co. A plus ty další věci. OK, moc se nad vším zamýšlím no. Asi bych neměla číst jednoduché články 8-) :-D :-D

Mata69
26. října 2018 • 19:53

Omlouvám se za chyby ala "Tiskem", samozřejmě je myšlen ten turek, jen naseptavac v tabletu mi občas tropi neplechu.

Mata69
26. října 2018 • 19:51

Teda to je pecka, jeden by se zasnil, takovej cajdák. Kdyby....paní jela v patnácti s rodiči na dovolenou do Turecka (fakt bych za to moc nedala, že v té době se prostě do Turecka na dovolenou běžně nejezdili- ale co já vim), takže jela s rodiči do Turecka a rodiče jí v patnácti nechali chodit na diskotéku ( nebo snad chodili s ní? "Chodili jsme na diskotéky ") a nechali ji courat samotnou s tím Tiskem jo? Aha, on přinesl to ovoce a rodičům se představil...Autorka už asi s ohledem na naše časté upozornění, si dává pozor na používání internetu v minulosti. Příjde mi zvláštní, ze takovy vztah vydrží roky přes dopisování a posléze emaily, skype od tak časného mladí. Píše, že se vidaji dlouhé léta...10, 20 let?
No a ještě na závěr, docela by mne zajímalo, kam v tom žlutém Lamborgini, posadí tu kámošku cestou z letiště? Nebo si ona bere taxíka?

Elynor
27. října 2018 • 11:03

@Mata69: Před 25 lety byl v Turecku na dovolené můj tchán, s běžným zájezdem Čedoku, takže to by problém nebyl, vyrazit do Turecka... pamatuju si to proto, že si tam zlomil nohu a musel být složitě transportován zpátky do ČR. :/ No a ta kámoška z letiště jede někam do resortu, do hotelu, tu s sebou přece nebudou brát, aby jim dělala křena? Ta bude mít vlastní program a uviděj se zas až na letišti při odletu domů.

Mata69
29. října 2018 • 14:42

@Elynor: píše, že na ně čeká...tak jsem to brala, že je obě naloží, odveze do hotelu a kámoška si jede svůj program...tak jsem si říkala jak ty dvě s kuframa naloží do dvoumístného lamba...

Elynor
26. října 2018 • 9:06

Dodatek - nepředpokládám, že do Turecka paní jezdí celých těch 25 let. Poznali se s Ahmedem v jejích 15 letech, není pravděpodobné, aby o rok později jela jako 16letá do Turecka s kamarádkou. Odhaduju, že to její "každý rok" platí tak posledních 5 - 10 let, ne víc. Tím by problém s malými dětmi zcela odpadl.

Anonymizovaný
25. října 2018 • 18:37
Anonymizovaný
25. října 2018 • 16:50

Fake jako prase
V žádným lambu až do dob Uruse by si fakt nevrzli

Elynor
25. října 2018 • 15:22

Třeba já zas moc nechápu, proč lidem připadá divné, když někdo jede na dovolenou bez rodiny, tedy jako ta paní z článku, která jezdí s kamarádkou. Proč by měla něco vysvětlovat? Normálně jede s kamarádkou, co je na tom? Teď teda neberu zřetel na Ahmeda, jde mi jen o ten všeobecný podiv nad tím, že by se asi zřejmě nemělo jezdit na dovolenou jinak než s celou rodinou. Proč? Vždyť to není povinné. Manžela a děti vidí paní dnes a denně, proč by nemohla být těch 14 dnů bez nich? Třeba do lázní se taky jezdí bez rodinných příslušníků. Znám plno lidí, co jezdí naprosto běžně na část své dovolené bez rodiny, s kamarády, ženy třeba na všelijaké ty hubnoucí a cvičící pobyty...

Anonymizovaný
25. října 2018 • 19:56

@Elynor: Normálně mívají děti 2 měsíce letních prázdnin, k tomu pololetky 1 den, velikonoční prázdniny bývaly 2 dny (teď 1 den), jarní prázdniny týden plus okolo Vánoc a Nového roku obvykle 5-6 dní ze školy. Dohromady to teda dělá zhruba 10 týdnů.
Normálně lidi mívají 4 -5 týdnů dovolené a když jsou bez babiček apod., tak se u děcek v době jejich školního volna akorát vystřídají. Na nějakou dobu může dítě třeba samo na tábor, tím se vyšetří zhruba 2 týdny na společnou dovolenou celé rodiny.
Třeba to měla paní jinak, já vlastně píšu jen o zaměstnancích. Třeba si paní vydělává jako osvč tolik, že si mohla vzít volno půl roku a v klidu jezdit do Turecka, když měly děti ještě (nebo už školu). Možností je jistě víc. Ale určitě znám okolo sebe víc lidí, co všelijak bojují o volný čas pro rodinu,než těch, co si mírnyx vyrazí s kamarády na dva týdny někam doprčic, notabene každý rok.
S manželem jsme oba měli a máme nárok na 8 týdnů dovolené za rok a dokud byly děti menší a chtěli trávit čas s námi, buďto s oběma nebo s jedním z nás, tak bychom jí určitě dokázali spotřebovat i víc.

Anonymizovaný
25. října 2018 • 19:58

@Anonymizovaný: Oprava: dohromady mají děcka volno ze školy víc než 11 týdnů za rok.

Anonymizovaný
26. října 2018 • 8:12

@Anonymizovaný: Uf, ještě jsem zapomněla na podzimní prázdniny 2 dny :-)
Tedy celkem se školní volno blíží 12ti týdnům v roce. Myslím, že dva rodiče - běžní zaměstnanci potřebují minimálně na 10 - 15 pracovních dní dítka někam šoupnout (už si nepamatuju, zda například během těch krátkých miniprázdnin fungovala školní družina, s manželem jsme si střídavě brali dovču).

Elynor
26. října 2018 • 8:49

@Anonymizovaný: Tak co já se pamatuju, v době, kdy moje děti chodily do školky, což je, pravda, už hodně dávno, nebyl problém, protože školka fungovala i o prázdninách. V té době jsme mohli jet na společnou dovolenou s manželem i s dětmi všichni pohromadě. Ale měli jsme jen 14 dnů dovolené. V době, kdy potomci chodili do školy, zase fungovala část prázdnin družina a část prázdnin tábory. Nicméně zase té dovolené nebylo víc než 14 dnů, takže jsme si s manželem brali dovolenou střídavě, abychom ty letní prázdniny nějak pokryli. Ten den dva v průběhu školního roku nepočítám, to není potřeba řešit, maximálně ten týden jarních prázdnin. Posléze, když už bylo potomkům víc než 10 let, tak už nechodili do družiny, ale zase už byli samostatní, a nemuseli mít rodiče pořád za pozadím. Klidně mohli být i sami doma. Tábory trvaly pořád, a i dál jsme si brali s manželem dovolenou střídavě, protože jsme pořád ani jeden neměli víc než těch 14 dnů. Ale jak píšu, to je už dávno. Od roku 2006 platí, že má každý 4 týdny dovolené, ve státní sféře 5 týdnů, a často přidává zaměstnavatel další týden dovolené jako benefit. Paní z článku je dnes 40 let, pravděpodobně budou její děti už dost velké, aby nemusely plakat, že maminka na 14 dní odjela (když mi bylo 40 let, tak mému staršímu synovi bylo 20 let a mladšímu 18 let, to už opravdu neměli potřebu jezdit na dovolenou s maminkou). Shrnuto - úplně v pohodě to možné je, aby si paní z článku vzala ty 2 týdny dovolené na Turecko. Tedy časově. Mě by spíš omezovaly finance. Ale já žiju sama, takže mám vysoké náklady na bydlení i na všechno ostatní, když jsou na to dva, tak asi není problém si na Turecko ušetřit.

Rambíša
25. října 2018 • 14:04

Paní se asi za tu dlouhou dobu naučila turecky,ha-ha! Jinak mi moc nejde do hlavy,jak je, a byla ,lehkomyslná.Tehdy během 8 dnů naprosto cizímu cizákovi hned dala sex,aniž by a) myslela na možné těhotenství a b) všeliké choroby,co mohla dostat! Jinak mi ten příběh připomíná silně "červenou" harlekýnku,brakovou literaturu z 90. let. No a ještě si myslím,že paní hodně riskuje celé svoje manželství,jak asi vysvětluje své každoroční cesty ? a taky ji někdo zcela náhodou potkat a jejímu mužovi vše vyzvonit. Asi těžko by si po rozvodu spakovala kufřík a vecpala se svému Turkovi do jeho superauta s tím,že by se měl on o ní teď postarat,když se tolik milují....

Anonymizovaný
25. října 2018 • 13:34

Jak fuj? Turek není člověk nebo co? A vy všichni jste svatý a nepodvádíte? Fakt výkvět tady :-D

Anonymizovaný
19. prosince 2018 • 15:20
Anonymizovaný
25. října 2018 • 12:34

Že jsou příběhy zveřejňované tady vymyšlené je jasné. Někdy jsou reálnější jindy míň. Tady mi přijde nepravděpodobné, že by Turek tohle zvládal. Muslimové jsou poměrně žárliví a bez tolerance k nevěrnicím. Leda by on vůbec nevěděl, že ona má děti a manžela, že by žil v domění, že on má dvě výhradně svoje ženy. To by pak asi mohlo jít.
Že je majetný a může mít staré Lamborghini jako koníčka je jasné už z toho, že je to Lamborghini, nikdy ho nemá chuďas. Takhle by mě to nebavilo.
:-D

Elynor
25. října 2018 • 13:00

@Anonymizovaný: Turecko je sekulární země. Není povinné, že co Turek, to muslim. Nehledě k tomu, že i v Turecku žijí křesťané, židé a příslušníci dalších menších náboženství. Před 25 lety, kdy měl ten příběh začít, bylo navíc v Turecku jaksi "volněji", to až v posledních letech, "zásluhou" současného prezidenta Erdogana, to tam jde takovým divným směrem.

Anonymizovaný
25. října 2018 • 14:09

@Elynor: :-D To sice je, nebo spíš bylo, sekulární, ale nic to nemění na mentalitě Turků. Oni chlapi tak nějak celosvětově neuznávají ženskou nevěru, i když ta jejich jim přijde v pořádku. Znám pár německých Turků a jsou v tomto všichni stejní. Jak jste to přesně myslela s těmi jinými náboženství nevím, ale neznám žádné, které by něco takového schvalovalo.Nezávidím jí vůbec, buď je tak nějak morálně plochá, nebo musí žít docela rozpolceným životem, což taky není příjemný. Ale ona vlastně neexistuje.... :D

Elynor
25. října 2018 • 15:12

@Anonymizovaný: Nechtěla jsem říct nic víc než to, že Ahmed z článku nemusí být nutně muslim. Vůbec nemusí příslušet k žádnému náboženství, klidně by mohl být i bezvěrec. Máte pravdu v tom, že tohle není příliš obvyklé, takový vztah na dálku, a ještě k tomu prakticky od dětství trvající. Ale kdyby to obvyklé bylo, tak se tady o tom nemusí psát, to by pak nebylo ničím zajímavé.

Anonymizovaný
25. října 2018 • 12:26

jak se s ním dorozumívala? Že by v 15 letech válela anglicky a on taky?

Anonymizovaný
25. října 2018 • 12:00
Elynor
25. října 2018 • 11:05

Hmm, docela chápu, že 18letý Ahmed měl sporťák s dveřma nahoru (Lamborghini jsou krásná auta, kdyby mi ho někdo chtěl koupit, okamžitě beru), ale po 25 letech už to auto musí být veterán. A pokud má Ahmed ženu a asi i děti, tak jistě potřebuje jako rodinný vůz něco většího. Ovšem třeba je při penězích a veterána má navíc, jako koníčka. To by asi šlo. Srdce na pláži - no proč ne, poblíž pláže bývají mraky prodavačů suvenýrů, tak holt tam někde koupili dvojitý přívěšek, to dělají lidi běžně. Ani mi nepřijde divné, že paní jezdí na dovolenou zvlášť, dneska už to není problém, kolikrát mají lidi 5 i více týdnů dovolené, jako moje kamarádka, pak málem ani nevědí, co s tím. Klidně můžou být část dovolené s rodinou a část sami. Ostatně se to i doporučuje. A že jezdí pořád na stejné místo, to taky není neobvyklé. Znám dost lidí, co jezdí v květnu semhle a v říjnu onam už 30 let, mají to tak zaběhnuté, znají to tam a jinam se jim nechce. Není každej světoběžník, co chce vidět co největší kus světa. Konec konců kolik lidí jezdí každoročně do Chorvatska, byť třeba ne na totéž místo. No a nikde se tam nepíše, že do Turecka jela i jako novomanželka. Teď jezdí každý rok. Ale předtím tam mohla být X let pauza, než si tenhle systém zavedli, však tam píše, že si dlouho psali a posléze volali přes skype. Takže technicky vzato, možné to je. No a osobně bych té paní, pokud existuje, držela všechny palce. Každý krásný zážitek se počítá.

Anonymizovaný
25. října 2018 • 11:49

@Elynor: Paráda, ještě ji poplacejme po ramenou za to jak stylově zahejba... A když se to manžel dozví? Nevím jestli mu na vysvětlenou bude stačit že si paní dělá jen krásně každoroční zážitky

Elynor
25. října 2018 • 13:03

@Anonymizovaný: … tak jí to tolik nezáviďte :/

Anonymizovaný
25. října 2018 • 14:30

@Elynor: To jako fakt? Já ji závidím to že je nevěrná? 🤣 No asi máme každý jiný hodnoty 😁

Anonymizovaný
25. října 2018 • 10:54

Připomíná mi to film s Alanem Aldou "Příští rok ve stejnou dobu". A ten byl moc pěkný.

Anonymizovaný
25. října 2018 • 10:40

Tak tohle už je přes čáru. Paní redaktorka si myslí, že čtenářky jsou totální husičky, že někdo takovému škváru uvěří? Styďte se! >:-(

Anonymizovaný
25. října 2018 • 10:30

tak velká láska tak proč nejsou spolu a nemají společné děti?

Anonymizovaný
25. října 2018 • 9:50

Při prvním čtení mě nejvíc zaujaly dveře auta otevírající se nahoru, dosud jsem nevěděla, že to existuje, a člověk se rád poučí. Pak také srdce na pláži, zda nepocházelo z nějakého novináře, ale když jim rozpůlené visí na krcích dodnes, musí to být nějaký trvanlivější materiál.
Pokud bych měla brát příběh vážně, pak tedy souhlasím se Sandrou, že paní jen 2 týdny v roce žije svůj opravdový život a 50 týdnů v roce jakýsi náhradní s manželem a s dětmi.
V praxi si moc nedovedu představit, že bych každoročně na 14 dní, tedy zhruba na polovinu běžné dovolené, opouštěla rodinu, nejprve jako novomanželka (dost divné) a potom jako matka malých dětí. Pro mě byla každá chvilka úplně volného času, kdy jsem se mohla věnovat hrám s dětmi a ničemu jinému (práce, péče o domácnost), jak to říct - dejme tomu "posvátná", tím chci říct, že bych možnost trávení volného času s malými dětmi za nic jiného nevyměnila a těch 14 dní dovolené v době, když jsem již po mateřské chodila do zaměstnání, nikomu jinému nevěnovala.
Konečně, ani by mě nebavilo jezdit během dovolené 25 let stále na stejné místo - svět je velký a krásný.
Reálie tohoto příběhu bych pochopila jedině v tom případě, že paní byla trvale v domácnosti (tím pádem by se hodilo od všeho včetně dětí na 2 týdny ročně úplně vypadnout) a rodina měla dost peněz na další společné cestování po různých destinacích.

Anonymizovaný
25. října 2018 • 9:38

Partner se jistě těší až vypadne na 14 dní z domu a bude si užívat..... A co děti???

Anonymizovaný
25. října 2018 • 7:49

No pokud by to byla pravda tak je to pěknej hnus... pokud se mají tak strašně rádi mohli být spolu, a ne ubližovat jiným lidem, protože jejich drahé polovičky jsou vlastně jen náhražky...celý rok vlastne teda trpí a pak si jede vše vynahradit? No spíš bych chtěla vidět jak by reagovala kdyby se její manžel taky nekde spustil 😁 no to by byl podrazák...

lebahu
25. října 2018 • 7:09

Ježiši, z toho by jeden dostal cukrovku...
Večery pod lampou... :-D

Anonymizovaný
24. března 2019 • 9:00

@lebahu: tak to s tou cukrovkou mě dostalo :lol: :lol: :lol:

Doporučujeme

Články odjinud