Komentáře k článku zpět na článek

Madla 5. 3. 2019 | 09:56

V článku je spousta nejasností,ale určitě to není ojedinělý případ.A určitě je lepší plakat na rameni manžela milenky,než poslouchat přiblblé rady kamarádek.

farah.farah 1. 3. 2019 | 13:40

@Elynor: Pokud by šlo o krátkodobý pronájem typu Airbnb tak pak mi zase připadá divné že by tohle ten manžel tak vypichoval ..........to se pak v podstatě nijak neliší od toho že jsou spolu hotelu..............asi tak pokud by mi chlap byl nevěrnej a já mu přišla na nějakou platbu na Airbnb tak bych asi neměla potřebu manželovi jeho milenky říkat že si pronajali byt...je celkem jasný že když jsou milenci někde lupat musej. Zmínila bych to asi opravdu jen v případě, kdyby šlo o douhodobý pronájem, pánč to už bych vnímala jako signál že spolu napůl žijou a že je to už hodně vážný a navíc jak jsem psala před tím by to pro mne byl už zcela neakceprtovatelný zásah do rodinného rozpočtu zvláště pokud bychom měli děti.......proto jsem to takto pochopila i z toho článku že je o dlouhodobou věc. pánč jinak nevidím moc důvod tohle nějak zdůrazňovat.;)

amfora 28. 2. 2019 | 21:29
mambule 28. 2. 2019 | 19:00
Elynor 28. 2. 2019 | 15:07

K anketě - proč by ne. Čtyřúhelník je poměrně přehlednej obrazec. :/ Akorát že nemám toho manžela, no. Ale kdyby se netrvalo na oddacím listě, tak se to dá zařídit, i víceúhelník by mohl být...

Elynor 28. 2. 2019 | 14:34

Jinak s tím pronájmem bytu - třeba to byl jen krátkodobý pronájem. To se běžně dělá. Dá se pronajmout garsonka na víkend, třeba. Nikde tam není řečeno, že to byl pronájem jako na běžné bydlení, na rok či déle. Může to vyjít levněji než penzion, navíc je to diskrétnější.

Elynor 28. 2. 2019 | 14:31

@mambule: Ona to víno nepila doma, ale v té kavárně. Věta "Ten večer jsem vypila litr červeného vína, sotva jsem došla domů." zjevně znamená, že poté, co to víno vypila v kavárně, sotva došla domů, protože už byla opilá a tudíž uvítala doprovod společníka, aby ji tento podepíral. Spíš bych se ptala, jestli manželovi nebylo divné, že ona přijde zřízená pod obraz a vede ji domů cizí chlap. Mě by to minimálně zarazilo a asi bych měla následující den, až opilec vystřízliví, doplňující otázky.

Vykuř frajtra 28. 2. 2019 | 11:33
mambule 28. 2. 2019 | 11:06

@farah.farah: Jinak akceptovat nevěru a zařídit se po svém, než se situace nějak vyvrbí, mi přijde jako docela dobré řešení. Od otevřené promluvy o nevěře bych si moc neslibovala.

mambule 28. 2. 2019 | 11:01

@farah.farah: Podle článku si byt pronajali společně a není řečeno, kdo kolik platil. Třeba platila milenka a právě proto na to přišel podváděný manžel, nikoliv podváděná manželka
Jsou v tom článku ovšem jako obvykle podivnosti, například: "Doma jsem vypila litr vína - ještě že mě můj společník doprovázel." Tuto souvislost jsem nepochopila

farah.farah 28. 2. 2019 | 10:26

Napadá mne k tomu několik věcí. PChybí mi tam absolutně nějaká zmínka o tom že si paní ověřila nejdřív že to co jí ten pán říká je vůbec pravda........volá jí cizí chlap, konec konců mohlo jít i o omyl mohl se dovolat nechtíc nkomu jinému..............a poud mám s manželem hezký zvztah a nepozoruji že je něco špatně tak si snad nejdřív ovqřím jestli je informace vůbec pravdivá.............manžel si pronajal další byt? No to v dnešní době není málo peněz to by se v rozpočtu rodiny a na účtu jistě projevilo.....v Praze i za Grarsnku člověk dá tak 15tisíc.........To by manžel byl opravdu tak blbý, když navíc dle všeho on je ten kdo vydělává méně že by tohle platit a myslel si, že se na to nepřijde?V tomto slěru mi příběh připadá naprosto abdurdní. Stejně tak mi připadá absurdní, že fakt že manžel z našich společných peněz dává měsíčnš 15 tisíc na šmajchlkabinet tu paní vůbec netankuje vůbec to neřeší nechá to být????
Další co nechápu - oba tzihle podvedení mají poct že vztah je OK..........a nevěra je zranila navíc i sami vidí jakým svým chováním se podíleli na jejím vzniku. Přesto ani jeden nemá sebemenší snahu jakkoli situaci změnit..začít se chovat k partnerovi jinak nebo si s ním o té nevěře otevřeně promluivit.......prostě to oba akceptují jako nezvratný fakt se kterým nehodlají nic dělat načež skončí jako milenci oni dva..........jsem jediná komu to připadá totálně přistřižené za vlasy?

Rambíša 28. 2. 2019 | 09:28

Znám případ,kdy se dvoje manželství známých z chat naproti sobě navzájem vyměnili a tak žijí už dlouho a jsou spolu všichni zadobře,ale tenhle případ mi připadá až moc vykonstruovaný. Co si aktéři od toho slibují ? V budoucnosti se ti původní k sobě vrátí ? Nebo si to už takhle nechají ? Mě osobně by tohle nebavilo.

Přečtěte si také

Horoskopy

V pátek vám dojte trpělivost a řeknete nadřízenému, co si o jeho hloupých poznámkách myslíte. Je vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme