Saša - Alexandr Nikitin

8. 9. 2005

Věk: 24 let Povolání: realitní makléř Bydliště: Mikulášovice Záliby: sex, sport, party, cestování, motocykly, egyptologie S čím jdu do vily: s úmyslem zlepšit lidem náhled na svět, pobavit je a odpoutat od starostí alespoň u obrazovky Na co se těším: na záchvaty smíchu, které tam propuknou po mých bláznivých nápadech Co udělám s výhrou: zaplatím dluhy, podělím rodinu a něco věnuji nadaci UNICEF Životní postoj: být permanentně šťastný

Šťastný bohém, tak bych nazvala Sašu. Má rád život, slečny, humor a peníze. Myslím, že mu ve vile chybí hlavně zábava, kterou čekal.

Je zklamaný z intrik a hádek, které se ve vile objevují. Ale i tak patří mezi jedince, kteří tam vytvářejí dobrou náladu, a kteří mě dokáží rozesmát. Je také vidět, jak moc mu chybí sex, který má rád. Myslím, že by si troufl sbalit některou z holek, třeba i Monču, ale vadí mu všudypřítomné kamery.

Těším se na to, až "zaleze do skříně", jak vyhrožoval.:-) Snad sexuální abstinenci vydrží... Jinak se máme na co těšit.:-)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile se přehoupne týden do své druhé poloviny, spadne vám kámen ze srdce. Náročné povinnosti jsou pro vás zničující a vy prahnete po dalším odpočinku. Říkáte si, že byste si vzali…

Nejčtenější články

Doporučujeme