Saša - Alexandr Nikitin

8. 9. 2005

Věk: 24 let Povolání: realitní makléř Bydliště: Mikulášovice Záliby: sex, sport, party, cestování, motocykly, egyptologie S čím jdu do vily: s úmyslem zlepšit lidem náhled na svět, pobavit je a odpoutat od starostí alespoň u obrazovky Na co se těším: na záchvaty smíchu, které tam propuknou po mých bláznivých nápadech Co udělám s výhrou: zaplatím dluhy, podělím rodinu a něco věnuji nadaci UNICEF Životní postoj: být permanentně šťastný

Šťastný bohém, tak bych nazvala Sašu. Má rád život, slečny, humor a peníze. Myslím, že mu ve vile chybí hlavně zábava, kterou čekal.

Je zklamaný z intrik a hádek, které se ve vile objevují. Ale i tak patří mezi jedince, kteří tam vytvářejí dobrou náladu, a kteří mě dokáží rozesmát. Je také vidět, jak moc mu chybí sex, který má rád. Myslím, že by si troufl sbalit některou z holek, třeba i Monču, ale vadí mu všudypřítomné kamery.

Těším se na to, až "zaleze do skříně", jak vyhrožoval.:-) Snad sexuální abstinenci vydrží... Jinak se máme na co těšit.:-)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Svou negativní náladu jste dotáhli také do rodinných vztahů, kde vládne poměrně pohoda. Drahá polovička nevěří, že má vedle sebe momentálně pesimistu. Všichni se vám budou snažit zvednout…

Nejčtenější články

Doporučujeme