Satin-ice - průlom v bezbolestné epilaci

23. 5. 2000
Blíží se léto a řada z nás jistě přemýšlí, jak co nejúčinnějším způsobem zbavit svoje tělo nežádoucího ochlupení. Depilace těla včetně depilace nohou je stará metoda, se kterou přišli již staří Římané a od nich ji převzali Židé.

Satin - ice
Satin - ice průlom v bezbolestné epilaci

Blíží se léto a řada z nás jistě přemýšlí, jak co nejúčinnějším způsobem zbavit svoje tělo nežádoucího ochlupení. Depilace těla, včetně depilace nohou, je stará metoda, se kterou přišli již staří Římané a od nich ji převzali Židé. Depilace těla se v současné době provádí mnoha způsoby ( vosky, krémy, holením, lasery, elektrickými strojky) a také výsledný efekt těchto metod bývá různý. Na větších plochách zůstává jako účinný způsob hlavně epilace elektrickými strojky. Chloupky rostou stále slabší a některé se už vůbec neobjeví, protože při epilaci dochází k vytržení vlasové cibulky.

Epilace elektrickými strojky bývá často velmi bolestivá a řada žen právě z tohoto důvodu dává přednost jiným, méně bolestivým, i když ne tak účinným metodám ( například holením dochází k zesílení chloupků a musí se provádět po několika dnech).

V současné době se dostal na trh velice účinný elektrický strojek Philips Satin-ice, jak už název sám napovídá jeho funkcí je nejen epilace chloupků, ale i předchozí ochlazení pokožky a snížení bolestivosti.

Philips Satin•ice je nový epilátor, který využívá přirozenou schopnost ledu chladit a zklidňovat, a tím snižovat bolestivost a nepříjemné pocity při epilaci. Je vybaven snímatelným "ochlazovačem pokožky", který obsahuje vodu. Před použitím se zmrazí a pak nasadí na epilátor.
Předtím, než je chloupek odstraněn u kořínku, "ochlazovač pokožky" ochladí a znecitliví pokožku, takže epilace je příjemnější a méně bolestivá. 

Základní test funkčnosti Satin - ice 1998, Nizozemí 

89% dotázaných - "ochlazovač pokožky" je nová věc, kterou předtím neviděli
65% odpovědělo, že “ochlazovač pokožky” zmírní bolestivost epilace
největší výhodu epilátoru Satin•ice vidí 47% ve zmírnění bolestivosti epilace

Výsledky ukázaly, že ochlazovaní pokožky je příjemné a účinné jak pro nohy tak i podpaží a třísla.
Většina žen shledala epilaci epilátorem Satin•ice méně bolestivou než při použití jiných metod.

Příště se dozvíte o dalších depilačních metodách.

Autor: redakce

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Podzimní dny snášíte hůře, než byste si mohli myslet. Nicméně vám vysvitne jiskřička naděje. Ke konci měsíce se můžete seznámit s příjemným člověkem, který ve vás probudí dobrou náladu - a…

Nejčtenější články

Doporučujeme