Šátky, skřipce i spony do vlasů jsou letos in. Kde koupit na léto ty nejhezčí?

17. 6. 2020
Ať už máte vlasy dlouhé do půl zad, nebo kratší, letní počasí si s účesy příliš nerozumí. Pod dlouhými vlasy bývá horko, navíc se ve vedrech slepují do pramínků, na kratších vlasech zase žádná úprava příliš dlouho nevydrží, obzvlášť když se jde k vodě. Jak to tedy vyřešit?

Skřipce jsou zpět

Ideálním účesem pro horké letní dny se proto jeví vysoce vyčesané drdoly, culíky nebo copy. Jenže po čase to může být trochu nuda. Co tedy s tím? Letošní sezóna vám hraje do karet, protože jsou oblíbené různé vlasové ozdoby.

Velkou parádu naděláte s obyčejným šátkem, který si můžete uvázat kolem hlavy jako čelenku nebo „na piráta“, případně ho zaplést do copu. Nepohrdněte ani látkovými gumičkami, jež osvěží obyčejný culík, či látkovými čelenkami.

Super vlasovým doplňkem letošního léta je také klasický skřipec. Ať už zvolíte elegantní jednobarevný, či se zvířecím potiskem, nebo neonově zářivý v barvách léta, můžete si s ním vyhrát a vytvořit si na hlavě účes ve stylu nedbalé elegance. Hladký účes je zase možné ozdobit sponkami s mořskými motivy nebo velkou sponu do culíku. Všechny tyto vlasové doplňky se dají použít i do kratších vlasů!

Inspiraci najdete v naší galerii!

A než vyrazíte nakupovat, porovnejte si ceny na Hledejceny.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Většinu času věnujete udržení rodinného štěstí, a to se vám velmi daří. Je správné, že nemyslíte výhradně na práci a peníze. Nekonzultujete s partnerem nezáživné otázky života. To je…